nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gezi & Seyahat
  4. »
  5. Ölmeden Önce Yapılacaklar Listenize Eklemeniz Gereken Seyahat Deneyimleri

Ölmeden Önce Yapılacaklar Listenize Eklemeniz Gereken Seyahat Deneyimleri

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
107 0

Herkesin ölmeden önce yapılacaklar listesi olmasa bile ölmeden önce mutlaka yapmak istediği şeyler vardır. Söz konusu seyahat olduğu zaman ise sizlere yapmanız gerekenleri büyük bir titizlikle söyleyeceğiz.

Afrika’da Victoria Şelalesi’nin yanında olan Şeytan Havuzu’nda yüzün

Maceraya atılmayı seviyorsanız en iyi noktalar arasında Afrika yer almaktadır. Şeytan Havuzu ise gerek konumu gerekse görünüşü ile sizi çok fazla heyecanlandıracaktır.

Preikestolen uçurumunun kenarında zaman geçirin

Yükseklik korkunuz yoksa bile bu uçurumun kenarında korkmamak imkansız gibi bir şey. Fakat manzaranın büyüleyiciliği buna değecektir.

Ekvator’da yer alan salıncaklara binin

Büyük ihtimal bu salıncakları az çok görmüşsünüzdür. Fakat binmek biraz cesaret ister. Yolunuz düşerse binmeden dönmeyin deriz.

İspanya’da Laguna Salada de Torreviehja Gölü’nü ziyaret edin

İspanya’da yer alan Laguna Salada de Torreviehja Gölü pembe rengiyle dikkat çekiyor. Gölün görünümünün muhteşem olduğunu söyleyebiliriz.

Kapri’de deniz mağaralarında yüzün

Kapri’de yer alan bu deniz mağaraları sizlere çok farklı bir deneyim katacaktır.

Broadway’de Muhteşem Müzikallerden Birisini İzleyebilirsiniz

Broadway, birbirinden güzel müzikallerin yapıldığı son derece önemli bir noktadır. Eğer farklı müzikallerden hoşlanıyorsanız, Broadway’e giderek bu müzikalleri dinleyebilirsiniz.

Kayak deneyiminizi İsviçre Alpleri’nde yaşayın

İsviçre Alpleri kayak yapmanız için muhteşem bir noktadır. Bu özelliği ile dünya genelinde meşhur olduğunu ve çok etkileyici olduğunu söyleyebiliriz.

Nevşehir’de sıcak hava balonuna binin

Nevşehir denildiği zaman akıllara ilk gelen şeylerden birisi; sıcak hava balonlarıdır. Siz de ülkemizde yer alan bu muhteşem şehre gittiğiniz zaman sıcak hava balonlarından manzarayı izlemeyi ihmal etmeyin.

Amazon Nehri’nde yüzün

Amazon nehrinde yer alan pembe yunuslar ile muhteşem bir yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kışın Baykal Gölü’nü ziyaret edin

Baykal gölü aslında her mevsim çok güzel bir göldür. Fakat kışın çok daha güzel bir havaya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Çin Seddi’ni Yürüyün

Çin Seddi her zaman nefes kesici bir güzelliğe sahip olmuştur. Siz de Çin Seddi’nde yürüyerek bu muhteşemliğe tanık olabilirsiniz.

Eyfel Kulesi’nin en üst katına çıkın

Eyfel Kulesi’nin en üst katına çıktığınız zaman bütün Paris’in ayaklarınızın altında olduğu hissedebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka o manzarayı görmeniz gerekiyor.

Hawaii’de yanardağların üzerinden yapılan uçuşlara katılın

Hawaii’de hala aktif olan bazı yanardağlar yer alıyor. Bu yanardağların üzerinden yapılan helikopter uçuşlarının ise çok dikkat çekici olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir