nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gain
 4. »
 5. Orta Kafa Aşk 1. Sezon 7. Bölüm İzle

Orta Kafa Aşk 1. Sezon 7. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
1 0

Selin ve Semih’in yürütmeye çalıştığı ilişkilerini futbol spikeri üslubuyla anlatan Orta Kafa Aşk dizisi yalnızca Gain dijital içerik platformunda yayınlanmaktadır. 20 Eylül 2021 tarihinde ilk kez gösterime giren dizi The Match isimli Amerika yapımı bir diziden ilham alınarak kurgulanmıştır. Şimdilerde ikinci sezon hazırlığında olan bu diziyi Orta Kafa Aşk Gain İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Sadece Gain ekranlarında yayınlanan Orta Kafa Aşk dizisinin senarist koltuğunda Zeki Enes Akkan yer alırken yönetmenliğini ise Can Evrenol yapmaktadır. İlk sezonu toplam 8 bölüm süren dizinin ikinci sezon hazırlıkları ise hala daha devam ediyor. 2. Sezon için kesin bir tarihi bulunmayan dizinin konusu kadar oyuncuları da oldukça başarılı. Başrollerinde Cengiz Bozkurt ve Engin Hepileri’nin olduğu bu diziyi sakın kaçırmayın!

Orta Kafa Aşk Dizisinin Konusu Nedir?

Semih ve Selin’in ilişkilerine odaklanan Orta Kafa Aşk dizisi futbol spikerinin anlatım tarzıyla konusu oldukça farklılaştırıyor. İlişkilerinin başında yaşadıkları problemleri, ayrılma dönemlerini ve romantik anlarını spikerin anlatışıyla izleyeceğimiz bu dizi seyircilerine keyifli dakikalar vaat ediyor. Fikri ve Mesut adındaki iki maç spikeri bu çiftimizi her dakika takip ediyor ve oldukça komik bir üslupla yorumluyorlar. Semih ve Selin’in kıskançlıklarına ve aşklarına şahitlik ederken bu anları futbol terimlerini kullanarak yorumlamaktadır. Sizler de bu aşkın tribününde yer almak istiyorsanız hemen şimdi Orta Kafa Aşk İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Orta Kafa Aşk 1. Sezon 7. Bölüm Konusu

Mutfak kabiliyetleri sınırlı olan Semih, Arda Türkmen’in tarifiyle Selin’i uyandırmadan romantik bir kahvaltı hazırlamaya çalışıyor. Kahvaltı hazır olmadan Selin uyanırsa, son dakikada golü kendi kalemize atmış olacağız.

Orta Kafa Aşk Dizisinin Fragmanı İzle

Orta Kafa Aşk Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 • Cengiz Bozkurt – Fikri Bilir
 • Engin Hepileri – Mesut Çak
 • Can Sipahi – Semih Yılmaz
 • Su Kutlu – Selin
 • Buse Demirel – Banu
 • Arda Sevim – Cenk
 • Metin Hara – İlişki uzmanı

Sizler de Orta Kafa Aşk dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Gain platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir