nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Disney Plus
  4. »
  5. Örümcek Adam Evden Uzakta İzle

Örümcek Adam Evden Uzakta İzle

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
83 0

Örümcek Adam Evden Uzakta, Columbia Pictures ve Marvel Studios tarafından yapılan ve Sony Pictures Releasing tarafından hayata geçirilen, Disney+ platformunda yayınlanan bir Amerikan bilim kurgu aksiyon ve lise filmidir. Film, Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası olup 3. Aşamanın 23. ve son filmi, Örümcek Adam Eve Dönüş (2017), Avengers: Endgame (2019) filmlerinin devamı ve Infinity destanının sonucu, dolayısıyla yeni bir dönemin başlangıcı ve Örümcek Adam homo üçlemesinin ikinci bölümüdür.

Filmin yönetmenliğini bir kez daha Jon Watts üstleniyor. Senaryo Chris McKenna ve Erik Sommers’a aitken, Kevin Feige ve Amy Pascal yapımcı olarak görev yapıyor. Örümcek Adam Evden Uzakta İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Örümcek Adam Evden Uzakta Filminin Konusu

Peter Parker namı diğer Örümcek Adam, en iyi arkadaşları Ned ve MJ sinir bozucu Flash ve çetenin diğer bölümüyle birlikte Avrupa’ya bir okul gezisine çıkar. Peter’ın süper kahramanı birkaç haftalığına geride bırakma planı, yolculuğa Nick Fury ve ajanları tarafından sızılıp kaçırılınca çabucak çöpe atılır. Örümcek Adam, tehlikeli element canavarlarının gizemli saldırılarını çözmelerine yardımcı olmakla görevlendirilir.

Fury ve sağ kolu Maria Hill’in yanında dövüş için uzaylı takviyeleri vardır: Adının hakkını veren Mysterio evini yaratıklara kaptırmıştır ve intikam yemini etmiştir. Ayrıca yaşanan yıkıcı olaylardan sonra hâlâ acemi ve lidersiz olan Peter Parker’ı koruması altına alır. Birlikte Avrupa’nın dört bir yanında saldırganların peşine düşerler ve kendilerini Venedik, Prag, Londra ve Berlin gibi yerlerde bulurlar.

Örümcek Adam Evden Uzakta Fragmanı İzle

Örümcek Adam Evden Uzakta Oyuncu Kadrosu

  • Tom Holland
  • Jake Gyllenhaal
  • Zendaya
  • Samuel l Jackson
  • Jon Favreau

Sizler de bu filme benzer fantastik türünde yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Disney+ platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir