nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. Pavyon BluTV İzle

Pavyon BluTV İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
164 0

Bir zamanlar döneme damga vuran dizi Behzat Ç.’nin yapımcılarından olan Enver Ercak Pavyon dizsinin de yapımcılığını üstlenmektedir. Pavyon dizisinin yönetmen koltuğunda ise Sami Öztürk yer almaktadır. Fragmanı yayınlandıktan sonra büyük bir ilgiyle beklenen dizi 2019 yılında ilk sezonu yayınlanmıştır. Pavyon BluTV İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Şu an için iki sezonu yayınlanan dizinin yeni sezonu olup olamayacağı ise merak konusu oldu. Ankara’da çekimleri tamamlanan dizi gece kulübünde geçiyor. Uzun zaman önce işlek bir yer olan bu gece kulübü son yıllarda işlevini kaybetmiş ve tabelası dâhil her şeyi sökülmüştür. Dizi ekibi de bu kulübü renkli bir yer haline getirmiş ve dizi çekimlerini burada sürdürmüştür. Dizide pavyon kızlarının gerçek yüzlerini ve müşterilerini kandırıp paralarını almak için ne yollara başvurduğunu izleyeceğiz. Yalnızca BluTV ekranlarında izleyebileceğiniz bu dizi 2 sezondan oluşmaktadır.

Pavyon Dizisi Fragmanı İzle

Pavyon Dizisinin Konusu Nedir?

Erkekler tarafından çok sık tercih edilen mekânlardan biri olan pavyon ülkemizde çok sayıda bulunmaktadır. Pavyona girdiğiniz anda masanız donatılır ve garsonlar etrafınızda pervane olur. Gelen hesabı ise ödeyemezseniz zor yola başvurulur. Birde kızlarla konuşayım onlarla eğleneyim diyorsanız paranız ikiye katlanır. Dizide de bu konuların ön planda olduğu bir gerçektir.

Erkeklerin yabancı kız sevdası ve onlarla konuşma çabası onlara oldukça pahalıya patlayacaktır. Kızlar ise gözlerinizin içine bakarak size yalan söyleyecek hissetmediği duyguları hissediyormuş gibi davranacaklardır. Çoğu erkeği böyle tuzaklara düşüren pavyon kızlarının gerçek yüzlerini bu dizide açıkça göreceksiniz.

Bu diziye benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen BluTV’ye üye olabilir sınırsız film ve dizi keyfi yaşayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir