nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Disney Plus
  4. »
  5. Pink Lie Disney Plus İzle

Pink Lie Disney Plus İzle

khaleesi khaleesi - - 2 dk okuma süresi
99 0

Bu hafta Disney+‘ın Kore reality şovları listesine yeni bir bomba daha katıldı: Pink Lie. 9 Kasım 2022 tarihinden itibaren resmi olarak Disney+’ta yayınlanmaya başladı. Aşkı arayan genç erkekler ve kadınlar Pembe Ev’e taşınır, ancak oyunun bir parçası olarak sahte kişiliklerin arkasına saklanırlar.

Potansiyel partnerlerle bağlantı kurduklarında, aşklarının doğruluk testinden geçmesi gerekir. Tanıtım fragmanı yayınlanan Pink Lie bepeni rekoru kırmış ve sosyal medyada gündem olmuştur. İzleyenlerin beğenisini fazlasıyla kazanan bu reality programını Pink Lie Disney Plus İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Pink Lie Dizisinin Konusu Nedir?

Pink Lie, rüya gibi Pembe Ev’de birlikte on iki gün geçirerek hayat boyu romantik bir eş arayan yedi Korelinin etrafında dönüyor. Ancak çoğu reality flört programının aksine, bu programda büyük bir sorun var: her yarışmacı kendisiyle ilgili bir şey saklamaktadır. Bu yaşlarından, mesleklerine ya da akademik geçmişlerine kadar her şey olabilir.

Şovun ‘amacı’, yalanlarını açıklayacak kadar değerli ve güvenilir bir partner bulmak ve ilişkiye devam edip etmeyeceklerini görmektir. Bütün yalanları açıkladıktan sonra hala daha sevgili kalabiliyorlarsa o programın seçilen çiftlerinden biri haline geliyorlar. Pink Lie İzle, hepimiz sevgilimizi tanıdığımızı düşünmeyi severiz, ancak çoğu zaman söylenmeden bırakılan şeyler en fazla zarara neden olabilir. Pink Lie (Pembe Yalan), yabancıları bir araya getirip bir ilişkiyi sıfırdan kurmalarını sağlayarak bu durumun sınırlarını zorlamaktadır.

Pink Lie Dizisinin Fragmanı İzle

Pink Lie Dizisinin Oyuncu Kadrosu

  • Lee Sun-bin
  • Kim Hee-chul
  • Song Won-seok
  • Kim Hee Chul
  • RalRal

Sizler de Pink Lie dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Disney Plus platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir