PlayStation Plus Haziran 2023 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Oyun Haz 01, 2023 Yorum Yok

PlayStation Plus üyeleri için heyecan verici bir haber! Sony’nin PlayStation platformu için sunulan ücretli abonelik sistemi olan PlayStation Plus, Haziran 2023 için ücretsiz hâle getirilecek oyunları duyurdu. Bu ay üç popüler oyun, toplamda 1467 TL değerinde, PS Plus aboneleri için bedava olacak. Oyunlar, 6 Haziran tarihinden itibaren erişilebilir hâle gelecek.

Haziran 2023’te PlayStation Plus abonelerine sunulacak ücretsiz oyunlar şunlardır:

OyunFiyatıPlatform
NBA 2K23749 TLPS4/PS5
Jurassic World Evolution 2529 TLPS4/PS5
Trek to Yomi189 TLPS4/PS5

NBA 2K23

Bu ay PlayStation Plus abonelerine sunulan oyunlar arasında en dikkat çekeni NBA 2K23. Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan bu oyun, en gerçekçi basketbol deneyimini konsolunuza taşıyor. Oyunda güncellenmiş kadrolar, tarihe damga vurmuş takımlar ve WNBA takımları yer alıyor. Tek başınıza veya çevrim içi olarak farklı modlarda oynayabilirsiniz. Normal fiyatı 749 TL olan NBA 2K23’ü PS Plus aboneleri ücretsiz olarak indirebilecekler.

Jurassic World Evolution 2

Jurassic World Evolution 2, Frontier Developments tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir yönetim simülasyonu oyunudur. Jurassic World Evolution’ın devamı niteliğinde olan bu yapım, 2021 yılında çıkış yapmıştı. Oyunda dört sürükleyici mod, yeni özellikler ve Jurassic World film serisinden oyuncuların seslendirmeleri gibi özellikler bulunuyor. Oyuncular, vahşi dinozorları kontrol etmeye, korumaya ve yönetmeye çalışacaklar. Jurassic World Evolution 2’nin normal fiyatı 529 TL olup, PS Plus aboneleri bu oyunu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Trek to Yomi

Devolver Digital tarafından yayınlanan Trek to Yomi, ölüm döşeğindeki ustasına kasabasını ve sevdiklerini tehlikelerden koruma sözü veren genç kılıç ustası Hiroki’nin hikayesini anlatan sinematik aksiyon/macera türünde bir oyundur. İlgi çekici görsel stiliyle dikkat çeken bu yapım, oyunculara benzersiz bir deneyim sunuyor. Trek to Yomi’nin normal fiyatı 189 TL olup, PlayStation Plus aboneleri bu oyunu ücretsiz olarak indirebilecekler.

PlayStation Plus üyeleri için haziran ayında sunulacak bu ücretsiz oyunlar oldukça değerli bir seçki sunuyor. Eğer PS Plus abonesiyseniz, bu oyunları kütüphanenize eklemeyi unutmayın! Oyun keyfini doyasıya yaşamak için 6 Haziran’da bu oyunlara erişebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir