nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sosyal Medya
  4. »
  5. Reels Videolarını Düzenlemek İçin En İyi Uygulamalar Nelerdir?

Reels Videolarını Düzenlemek İçin En İyi Uygulamalar Nelerdir?

khaleesi khaleesi - - 4 dk okuma süresi
80 0

Fotoğraf paylaşmak için en iyi platformdan bahsettiğimizde, Instagram daha fazla düşünmeden listenin başında yer alacaktır. Facebook’un ücretsiz bir fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Şu anda Instagram’ın aylık 1 milyardan fazla aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Instagram’ın iyi yanı, size fotoğraf ve video paylaşımı dışında birkaç özellik sunmasıdır. Instagram uygulamasından IGTV, fırsatlar ve daha fazlası gibi diğer özelliklere erişebilirsiniz.

InShot

Instagram kaydırmalarını sık sık görüntülüyorsanız, platformun dikey videolarla tanındığını biliyor olabilirsiniz. Instagram kaydırmalarına yatay videolar yükleyebilirsiniz, ancak en iyi sonucu alamazsınız. Videoyu daha güzel şekle getirmek için yatay videolarınızı dikey bir video haline dönüştürmenin yollarını aramanız gerekir. Inshot, manzara videoları ile ilgili sorunu sizin için çözen bir video düzenleme uygulamasıdır.

Seçtiğiniz en boy oranına bağlı olarak InShot, orijinal videonun bulanıklaştırılmış bir versiyonu olan dinamik bir arka plan ekler. Bu yüzden Android’de kullanabileceğiniz en iyi Instagram kaydırma düzenleme uygulamalarından biridir.

FilmoraGO

FilmoraGO, harika viral kısa videolar oluşturmanıza olanak tanıyan listedeki bir başka en iyi Android uygulamasıdır. FilmoraGO’yu listeye dâhil ettik çünkü sizin için video oynatma sorununu çözmektedir. Instagram video hızını 0,5x veya 0,3x’e kadar yavaşlatmanıza izin verirken, FilmoraGO hızı ayarlamak için size daha fazla seçenek sunar. Görüntüyü 0,1 kat yavaşlatabilir veya 5 kat hızlandırabilirsiniz. Ardından videoyu doğrudan Instagram’a aktarabilirsiniz.

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush, Google Play Store’da bulunan tam özellikli bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Adobe Premiere Rush ile ilgili iyi olan şey, bir Instagram rulo videosunu önemli bilgileri kaybetmeden yatay formatta dönüştürme sorununu çözmesidir. Uygulama, videoyu otomatik olarak analiz eden ve ortadaki nesneyi tespit eden ‘Otomatik Yenileme’ adlı bir özelliğe sahiptir. Bu, videoyu birkaç parçaya bölerek yeniden formülasyonun etkinliğini artırmanıza olanak tanır. Videonun bölünmüş kısımlarına farklı efektler uygulayabilirsiniz. Ancak, uygulamadan en iyi şekilde yararlanmak için premium sürümü satın almanız gerekir.

VITA

VITA, listedeki popüler bir Android uygulamasıdır ve esas olarak videoları diğer videolarla üst üste bindirmek için kullanılır. VITA ile ilgili iyi olan şey, size tam teşekküllü bir video düzenleme ara yüzü sunmasıdır. Video düzenleyici ile ses seviyelerini ayarlayabilir, videoyu yeniden boyutlandırabilir, döndürebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir ve hiçbir gizli ücret yoktur.

VlogNow

Android telefonlara göre bir Instagram Reels video düzenleyici uygulaması arıyorsanız, VlogNow sizin için en iyi seçim olabilir. VlogNow, Instagram makaraları için filtreler, efektler, geçişler, şablonlar, çok parçalı düzenleme ve daha fazlası gibi birçok düzenleme özelliği sunar. VlogNow’u indirmek ve kullanmak ücretsizdir ve hiçbir gizli ücret yoktur. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Lütfen bunu arkadaşlarınızla da paylaşın!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir