nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sadece Arkadaşız
  4. »
  5. Sadece Arkadaşız 1. Sezon 3. Bölüm İzle

Sadece Arkadaşız 1. Sezon 3. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
594 0

Sadece Arkadaşız dizisi yabancı bir dizi uyarlamasıdır. Dizinin orijinali Love Snack, İtalya’da yayınlanmış ve toplam 2 sezon sürmüştür. 60 bölümlük bu dizi fazlasıyla sevilmişti. Şimdi ise Exxen tarafından alınmış ve çekimleri bitmiştir. Dizinin yönetmen koltuğunda Emre Erdoğdu otururken, senaristliğini ise Zeynep Koçak üstlenmiştir.

Uyarlama yapım Sadece Arkadaşız dizisi romantik komedi tarzında olup günümüzün en sevilen oyuncuları tarafından canlandırılmaktadır. Dizinin başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Kubilay Aka bulunuyor. Dizinin tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz gündeme oturmuş ve izleyenler tarafından oldukça beğenilmiştir. Sadece Arkadaşız Exxen İzle etiketiyle izleyebilirsiniz.

Sadece Arkadaşız Dizisinin Konusu Nedir?

Romantik komedi türünde olan dizinin konusu ise şöyle; Aynı evi paylaşacak olan çiftimiz Umut ve Ece’nin sıradan hayatı, Umut’un bir akrabasından gelen beklenmedik bir haberle sarsılır. Tüm parasını ve mallarını dağıtmaya başlayan halanın yalnızca evi kalır. Bu evi de ilk önce kim yuva kurarsa ona vereceğini söyler. Ece ve Umut evlenmeyi istemese de evi almak için her gün başka birileriyle yemeğe giderek doğru eş adayını bulmaya çalışırlar.

Sadece Arkadaşız 1. Sezon 3. Bölüm Konusu

Ece ve Umut’un eş adaylarıyla ilk buluşma günü gelir çatar. İkisinin de randevularını aynı mekana vermesi işleri karıştırır.

Sadece Arkadaşız Dizisi Ne Zaman Yayınlandı?

Sadece Arkadaşız dizisinin fragmanı gösterildikten sonra izleyenler dizinin ne zaman yayınlanacağını merak eder oldu. Dizinin ilk iki bölümü 16 Eylül 2022 Cuma akşamı ciğer iki bölümü ise 23 Eylül Cuma akşamı yayınlandı. Her hafta Cuma günleri Exxen ekranlara gelecek olan dizi olumlu geri dönüşler aldı.

Sadece Arkadaşız Fragmanı İzle

Sadece Arkadaşız Oyuncu Kadrosu

Oldukça beğenilen dizinin başrollerinde ise Kubilay Aka ve Hazar Ergüçlü bulunuyor. İşlerinde fazlasıyla başarılı olan iki oyuncunun bulunduğu bu yapımla ilgili haberler gündemi oldukça meşgul etmişti. Exxen dijital içerik platformunda yayınlanacak olan dizinin fragmanı gösterildikten sonra izleyenler konuyu merak etmeye başlamışlardı. Dizinin fragmanı bile bu kadar yoğun ilgiyle karşılandıysa diziyi bekleyen Exxen kullanıcıları Cuma gününü iple çekiyor. Bu romantik komedi türündeki diziyi izlemek istiyorsanız Exxen’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir