nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Disney Plus
 4. »
 5. Saklambaç İzle

Saklambaç İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
273 0

Yönetmenliğini Matt Bettinelli-Olpin ve Tylar Gilet’in üstlendiği 2019 yapımı bir Kara-Komedi Korku filmi olan Saklambaç filmi Disney+ platformunda yayınlanmaktadır. Saklambaç filmi 2019’un en iyi korku filmlerinden biridir. Kayınvalideniz ne kadar kötü olursa olsun, en azından sizi öldürmeye çalışmadıklarını kanıtlayan bu filmin başrolünde Samara Weaving yer alıyor. Konusu ve oyuncularıyla izleyenlerin beğenisini kazanan bu filmi Saklambaç İzle etiketine tıklayarak ücretsiz bir şekilde hemen izleyebilirsiniz.

Saklambaç Filminin Konusu Nedir?

Saklambaç ismindeki korku filmi, Grace’in düğün gecesinde beklenmedik bir şekilde yeni kayınvalidesine karşı ölümcül bir saklambaç oyunu oynamak zorunda kalmasını konu alıyor. Grace saklanır ve onu öldürmeleri için şafağa kadar süreleri vardır, yoksa ailenin başına çok kötü şeyler gelecektir. Grace hayatta kalmak için zekâsını ve kararlılığını kullanır. Korku komedisi bolca kan ve büyük bir final sunuyor.

Film, Grace’in (Weeving tarafından canlandırılan) hayallerindeki adamla evlenmeye hazırlandığı düğün gününde, Le Domases Gaming ailesinin bir parçası olan Alex’in (O’Brian tarafından canlandırılan) genç gelini ailenin bir parçası olmak için bir oyun oynaması gereken eğlenceli bir ritüelde tekrarlaması etrafında dönüyor. Ancak Grace Saklambaç oyununda bir kart çekince her şey tersine döner ve Grace ölümcül bir hayatta kalma oyununda hayatı için savaşmak zorunda kalır. Büyük finalde ağzınız açık kalacak ve uzun bir süre kendinize gelemeyeceksiniz.

Saklambaç Filminin Fragmanı İzle

Saklambaç Filminin Oyuncu Kadrosu

 • Samara Weaving
 • Irène Jacob
 • Mark O’Brien
 • Henry Czerny
 • Andie MacDowell
 • Melanie Scrofano

Sizler de Saklambaç isimli bu korku filmine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi binlerce içeriğin yer aldığı Disney Plus platformuna üye olabilir sınırsız dizi ve film keyfini yaşayabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir