nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. BluTV
 4. »
 5. Saklı BluTV 1. Sezon 3. Bölüm İzle

Saklı BluTV 1. Sezon 3. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
128 0

The Affair isimli Amerikan bir diziden ilham alınarak çekilen Saklı dizisi 23 Kasım 2021 tarihinde BluTV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Dizinin yönetmen ve senaristliğini Deniz Akçay üstlenirken yapımcılığını ise MAY Productions yapmaktadır. Romantik ve dram tarzında olan bu diziyi Saklı BluTV İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Tanıtım fragmanları, oyuncuları ve konusuyla oldukça farklı bir yapım olan Saklı BluTV İzle, tutku dolu bir aşkın sırlarla dolu geçmişini sürükleyici bir üslupla ele alıyor. Hikâye, iki ayrı karakterden oluşan kişilerin bakış açıları göz önüne alınarak anlatılmaktadır. Oldukça sıradan bir ihanet öyküsünün nasıl gizemli bir hale dönüştüğünü göreceğiz. Toplam 10 bölüm süren dizinin ikinci sezonuna dair henüz bir bilgi bulunmamaktadır.

Saklı Dizisinin Konusu Nedir?

Beril ve Ozan çifti evli ve 4 çocuk sahibidir. Yoğun tempoda çalışan ozan ve Beril çocuklarını da alarak kısa bir tatil yapmaya karar veririler. Tatil beldesinde villası bulunan kayınvalidesinin evine giderler. BluTV, Ozan’ın tatilde Aslı ismindeki bir kızla tanışması hayatlarını çıkmaza sokacaktır. Aslı oldukça sıradan bir hayat yaşayan eşi ile beraber restoran işleten biridir. Geçmişte kaybettiği oğlunun acısıyla yaşayan Aslı kendini Ozan’a kaptırır. Ozan ve Aslı imkânsız bir aşk yaşamaya başlarlar. Bu devam eden aşkları kaçınılmaz bir sonu da beraberinde getirir.

Saklı BluTV İzle 1. Sezon 3. Bölüm Konusu

Parti gecesi yaşananların ardından Ozan ve Aslı arasındaki çekim artık kontrolden çıkmıştır. Ozan evdeki kaostan bir bahaneyle kurtulup Aslı’yı görmenin yollarını arar. Aslı’ysa restoranı Arka Bahçe’yle ilgili ortağı Önder’in yeni planlarını öğrenir. Restoranı yok edip turistik bir tesise dönüştürmek isteyen Önder’le nasıl başa çıkacağını düşünen Aslı, Ozan’ın kendisine bıraktığı notla karşılaşır. Herkesin birbirini tanıdığı bir kasabada Ozan’la bu ilişkiyi sürdürmesi zor olacaktır. İkili bir karar vermek zorundadır.

Saklı Dizisi Fragmanı İzle

Saklı Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Saklı dizisinin başrollerinde Hazar Ergüçlü ve Fırat Çelik yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler: 

 • Defne Kayalar
 • Emre Karayel
 • Ahmet Fırat Şungar
 • Zuhal Olcay
 • İsmail Ege Şaşmaz
 • Serra Pirinç
 • Münir Can Cindoruk
 • Nur Sürer
 • Erdal Küçükkömürcü
 • Nazlı Senem Ünal

Sizler de Saklı dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi BluTV’ye üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir