nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. BluTV
 4. »
 5. Saygı 2. Sezon 1. Bölüm İzle

Saygı 2. Sezon 1. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
269 0

Yönetmenliğini Ali Taner Baltacı’nın üslendiği, yapımcılığını ise BluTV ‘nin yaptığı Saygı dizisinin yeni sezonu izleyenleri tarafından merak edilmeye başlandı. Senaryosunu Ercan Mehmet Edem’in yazdığı Saygı dizisi suç ve dram türündedir. Behzat Ç. Dizisine benzetilmiş ve yayınlandığı günden itibaren heyecanla takip edilmişti. 27 Ekim 2020 yılında ilk kez yayınlanmış ve sosyal medya da gündem olmuştur. 3. Sezonu merakla beklenen dizinin ne zaman yayınlanacağı ise bilinmiyor. Saygı BluTV İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi birinci ve ikinci sezonunu izleyebilirsiniz.

Saygı Dizisi Konusu Nedir?

Saygı İzle, Polisiye türünde olan bu dizinin konusu kadar oyuncuları da fazlasıyla merak edilmektedir. Ercüment Çözer adındaki birinin tuhaf hikayesini konu alan dizinin başrolünde Nejat İşler bulunmaktadır. 2. Sezonuna Damla Sönmez ve Sarp Akkaya gibi ünlü oyuncular girmiştir. Yeni oyuncularında dâhil olduğu bu dizinin konusuna gelecek olursak;

Toplumdaki ayrımcılığı kaldırmak ve adaleti sağlamak isteyen Ercüment Çözer çıktığı bu yolda Helen ve Savaş ismindeki kötülüğün içine hapsolmuş iki gençle tanışır. Helen ve Savaş yaşadıkları olaylar yüzünden polisten ve adaletten uzaklaşanları tespit etmeye çalışırlar. Her şeyin farkında olan Ercüment Çözer ise bu iki gence kendisinin polis olduğunu söyler. Ve bu ikilinin güvenini kazanır. Bakalım bu yolda onları neler bekliyor izleyip göreceğiz.

Saygı 2. Sezon 1. Bölüm Konusu

Helen, Ercüment’in kız kardeşi olarak yeni bir hayata başlamıştır. Rehabilitasyonda ise uzun zamandır in cin top oynamaktadır. Ercüment’teki bu değişimi ise en çok Yavuz fark etmektedir. Helen, Ercüment’ten gizli, Savaş’ın tiyatro oyununa gider. Ercüment ise artık bir saygısız avlamaya hazır olduğunu hissetmektedir. Oysa gecenin ikisi için de farklı planları vardır. Ve eski bir hasta, değişimi artık herkes için başlatmak üzeredir.

Saygı Dizisi Fragmanı İzle

Saygı Dizisi Oyuncu Kadrosu

BluTV ekranlarında yayınlanan dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça zengin görünüyor. Birbirinden başarılı isimler yer aldığı bu dizi konusu kadar oyuncularıyla da izleyenleri büyülüyor. İşte Saygı dizisinin oyuncu kadrosu:

 • Nejat İşler
 • Rojda Demirer
 • Miray Daner
 • Boran Kuzum
 • Erkan Can
 • Tansu Biçer
 • Itır Esen
 • Eren Demirbaş

Sizler de buna benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen BluTV’ye üye olabilir sınırsız film ve dizi keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir