nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Scorp Hesabı Nasıl Silinir?

Scorp Hesabı Nasıl Silinir?

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
131 0

Scorp, insanların videolarını 15 saniyelik yayınlayabildiği bir sosyal ağ platformudur. Kullanıcılar belirli bir konudaki görüşlerini videolar sayesinde iletirken aynı zamanda istedikleri bir konuda başlık açarak kategori oluşturabiliyorlar. Videolar, Scorp haber akışı üzerinde başlıklara göre sıralanıyor. Bu sayede kullanan insanlar, istedikleri kategoride ki videoları ve aynı konudaki farklı yorumları bilgilendirici ve eğlendirici bir şekilde rahatlıkla izleyebiliyorlar.

Scorp Silme, Scorp Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Diğer sosyal hesaplarda olduğu gibi Scorp hesabınızda da maalesef tek bir link ile direkt olarak hesabı silme işlemi yapılamıyor. Scorp hesabını silme işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıda yazdığımız adımları uygulayabilirsiniz.

Scorp hesabını kapatmak için yapılan işlemlerden sonra hesabınız hiçbir şekilde açılmaz bunu bunu ilk önce belirtelim. Hesabınızı kapatmak için henüz emin değilseniz ve ciddi olarak karar vermediyseniz uygulamayı telefonunuzdan silin ve hiç kullanmayın. Eğer tekrar kullanmak isterseniz, istediğiniz zaman yükleyip devam edebilirsiniz.

  • Hesabınızı silmek için öncelikle Scorp için iletişim kısmına giriş yapın. Karşınıza çıkacak olan iletişim formunu doldurup yolladıktan sonra hesabınız silinecektir.
  • Önünüze çıkan sayfada ad, soyad, e-posta ve telefon bilgilerinizi girip sonra konu boşluğuna hesap silme ya da hesap kapatma yazın.
  •  Son olarak mesaj kısmına ilk önce kullanıcı adınızı daha sonra hesabınızı kapatmak istediğinize dair bir mesaj yazarak gönder butonuna basın.
  • Şimdi ise 48 saat içerisinde hesabınız kapatılacaktır.

Hesap Silindikten Sonra İşlem Geri Alınabilir mi?

Uygulama sisteminden üyeliğinizi sildiğiniz andan itibaren geçmişte yapmış olduğunuz bütün işlemler gideceği için hesap silme talebinde bulunmadan önce ciddi ciddi oturup düşünmeniz yararınıza olacaktır.

Bununla birlikte hesap silme işlemini yaptıktan 48 saat sonra eski verilerinize, işlemlerinize dönmek isterseniz bunun mümkün olmadığını bir kere daha hatırlatmak isteriz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir