nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Şeref Bey İzle

Şeref Bey İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
213 0

Exxen dijital içerik platformunda geçen sene ilk kez yayınlandığında izleyiciler tarafından büyük bir merak ve ilgiyle takip edilmişti. Haluk Bilginer gibi usta oyuncunun başrolünde olduğu bu mini dizinin 2. Sezonunun olup olmayacağı ise belli değil. Şeref Bey İzle etiketine tıklayarak bu diziyi kesintisiz izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Şeref dizisinin yönetmenliğini ise Leyla ile Mecnun dizisiyle birlikte şöhret basamaklarını tırmanmış Onur Ünlü bulunmaktadır. Yapımcılığını ise, Mustafa ve Gül Oğuz tarafından açılan Most Production üstlenmektedir. Senaryosunu kaleme alan isimse birbirinden ünlü kitaplarıyla tanıdığımız Yusuf Reha Alp olmuştur. Senaryonun danışmanlığını ise Leyla ile Mecnun dizisinin yıldızı Ali Atay yapmıştır. Ayrıca Şeref Bey dizisinin tek bir sezon olduğu ve toplam 10 bölüm sürdüğü de bilinmektedir.

Şeref Bey Dizisinin Konusu

Şeref Bey İzle, dizisi 2021 yılının Ocak ayında yayınlanan Exxen orijinal dizisidir. Yayınlandıktan sonra izleyicilerini ikiye bölmüştü. Olumlu geri dönüşlerin yanında olumsuz yorumlarda alan dizinin konusu ise oldukça farklı. Konusuna bakacak olursak; ilk olarak tanıdık bir hikâyeyle karşımıza çıkıyorlar. Dizide hayatı alt üst olmuş, çaresiz bir kahramanla karşılaşıyoruz.

Bu mutsuz kahramanımız tekrardan eski mutluluğuna, eski yaşamına ve eski dostluklarına kavuşmak istiyor. Amaçları doğrultusunda ilerlerken, yaşadığı karmaşaları ve mücadeleleri eğlenceli bir üslupla izliyoruz. Olayların genelevde geçmesi, izleyicileri şaşırtırken aynı zamanda da güldürüyor. Kimi izleyiciler tarafından absürt bulunan hikaye oldukça konuşuluyor. Dizide edilen küfürler ise birçok izleyiciyi rahatsız etmiştir.

Şeref Bey Fragmanı İzle

Şeref Bey Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Komedi tarzında olan ve toplam 10 bölüm süren bu mini dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça zengin. Most Yapım’ın üstlenip, Onur Ünlü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin başrolünde Haluk Bilginer bulunuyor. Songül Öden, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Ecem Uzun, Serhat Kılıç, Devrim Yakut ve Erdem Kaynarca gibi işinde oldukça başarılı isimler yer almaktadır.

Birbirinden eğlenceli programların yer aldığı Exxen platformuna üye olup sizler de bu sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir