nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Disney Plus
  4. »
  5. She Hulk Attorney At Law 1.Sezon 9. Bölüm İzle

She Hulk Attorney At Law 1.Sezon 9. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
180 0

Heyecanla beklediğimiz She-Hulk: Attorney At Law Disney+ tarafından yayınlandı! İzleyiciler tarafından tam not alan dizi her hafta yeni bölümlerini yayınlamakta. Marvel dünyasının yeni bir parçası olan dizi, 9 bölümünü izleyicilerin beğenisine sundu. She Hulk İzle yayınlandıktan sonra sosyal medyada büyük bir yankı uyandırmış, izleyenlerini kendisine hayran bırakmıştır.

Dizinin senaristliğini Stan Lee üstlenirken yönetmenliğini ise Kat Coiro ve Anu Valia üstlenmektedir. She-Hulk: Attorney at Law dizisi, Disney+ dijital içerik platformunda 17 Ağustos tarihinden itibaren yayınlanmaya başlamıştır. Konusu ve oyuncularıyla merak uyandıran diziyi siz de kaçırmak istemiyorsanız She-Hulk Attornet At Law İzle etiketiyle izleyebilirsiniz.

She-Hulk: Attorney At Law Dizisinin Konusu

Dizinin başrolünde olan Jennifer Walters, normal bir yaşam süren dişli bir avukattır. Fakat bir gün beklenmedik bir kaza geçirir ve ailesinden biri olan Bruce Banner’dan kan almak zorunda kalır. Bruce Banner’ın kan vermesiyle ondan bulunan süper ve fantastik güçler kuzeni Walters’a geçer.

Jennifer Walters’da üst düzey zekâsı ve azmiyle bu süper güçleri daha özel hale getirir. Heyecanla izlenen dizi She Hulk, 17 Ağustos 2022 tarihinde Disney ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yarım saatlik bölümlerden oluşan dizi fantastik, bilim kurgu, komedi ve aksiyon türündedir.

She-Hulk: Attorney At Law 1.Sezon 9. Bölüm Konusu

Jen Walters kendini hukuki bir sıkıntı içinde bulur ve hayatını toplarlamaya çalışır.

She-Hulk: Attorney At Law Fragmanı İzle

She-Hulk: Attorney At Law Oyuncu Kadrosu

She Hulk dizisinin birbirinden ünlü oyuncu kadrosunda ise; Tatiana Maslany, Mark Ruffalo,Benedict Wong, Tim Roth, Ginger Gonzaga, Jameela Jamil, Josh Segarra, Jon Bash ve Renee Elise Goldsberry gibi başarılı isimler bulunmaktadır.

She-Hulk: Attorney At Law Dizisi Nerede Yayınlanıyor?

She Hulk dizisinin yapımını ise Marvel Studios üstlenmiştir. Diziyi merak edenler ve izlemek isteyenler Disney Plus’a üye olup dizinin keyfini çıkarabilirler.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir