nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da İzle

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
168 0

Sıfır Bir Adana dizisi dijital içerik platformu olan BluTV’de yayınlanmaktadır. Sıfır Bir dizisinde yer alan Mahmut Çağlar adındaki bir gencin tutuklanmasının ardından son günlerde diziye olan ilgi arttı. Olayların Adana’da geçtiği dizinin oldukça farklı bir konusu var. Daha 20’li yaşların başında olan üç gencin (Savaş, Cio, Özgür) yaşadıkları talihsiz olayları konu alıyor. Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Yönetmen koltuğunda Kadri Beran Taşkın’ın oturduğu bu dizi yayınlandığı andan itibaren adından sıkça söz ettirmişti. Yoğun bir ilgiyle izlenmeye hala devam ediyor. Çete olarak değil de bir aile olarak görüyorlar kendilerini. Alışık olduğumuz sıradan suç dizilerine hiç benzemiyor. Aksine oldukça etkileyici ve farklı bir konusu bulunuyor. Günümüzdeki sosyokültürel alanlara imalarda bulunan bu dizi izleyiciler tarafından fazlasıyla sevildi.

Sıfır Bir Adana Dizisinin Konusu Nedir?

Savaş, Cio ve Özgür’ün başına gelen ilginç ve talihsiz olaylar eski dostları olan Cihat Sarsılmaz ve Anafor’u da etkiliyor. Adana’nın Hürriyet Mahallesin’de her türlü pisliği (uyuşturucu, fuhuş, tecavüz) işleyenlere karşı savaş veriliyor. Bu mahallenin gençleri de onlara yardım ediyor. Zaman unsurunun olmadığı bu dizide mahallenin bazı kurallarının artık yerine getirilmediğini düşünen bu gençlerimiz kendi kurallarını uygulamaya geçmeye hazırlanıyorlardır. Çünkü bundan başka çareleri de yoktur. Sıfır Bir Adana dizisi suç ve savaş konularını değil de ülkemizde bulunan sefalet içerisinde yaşayanların kaçınılmaz gerçeğini ele alıyor.

Sıfır Bir Adana Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Savaş Satış  

Cihangir Ceyhan   

Özgür Meriç           

Burak Şafak

Onur Akbay

Bertan Uçar

Nesih Turunç

Sizler de buna benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen BluTV’ye üye olabilir sınırsız dizi ve film keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir