nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sizi Dinliyorum
  4. »
  5. Sizi Dinliyorum 1. Sezon 5. Bölüm İzle

Sizi Dinliyorum 1. Sezon 5. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 2 dk okuma süresi
302 0

Sizi Dinliyorum İzle, Exxen dijital platformunda yayına giren dizinin başrolünde Güldür Güldür Show’dan tanıdığımız Onur Buldu yer alıyor. Exxen’in yeni projesi olan Sizi Dinliyorum projesinin oyuncu kadrosu çok merak ediliyordu.  Exxen’de yayınlanan yeni proje Sizi Dinliyorum’un oyuncuları arasında Onur Buldu ve Ayşenil Şamlıoğlu bulunmaktadır. Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği biliniyor. Sizi Dinliyorum İzle etiketiyle bu yeni ve eğlenceli diziyi hemen izleyebilirsiniz.

Sizi Dinliyorum Konusu

Daha yayınlanmadan çok konuşulan bu yeni projenin konusu çok farklı olacak. Bu yeni projede bulunan ünlü oyuncu Onur Buldu her bölümde bulunan farklı karakterleri tek başına canlandıracak. Buldu’nun hayat vereceği karakterlerin sevgilileri ve yakınları da bulunacak. Her bölüm farklı çiftlerin eğlenceli ilişki terapilerini izleyeceğiz. Onur Buldu’nun eşsiz yorumlamasıyla daha da eğlenceli olan dizinin yayınlanmasına sayılı günler kaldı.

Sizi Dinliyorum 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı İzle

Sizi Dinliyorum 1. Sezon 5. Bölüm Konusu

Terapistin tavsiyesi üzerine iş konuşmayı bırakan Oral, dünyaya başka bir gözle bakmaya başlar. Ebru ile Canberk boşanır. Neşe çalışmaya başlar.

Sizi Dinliyorum Ne Zaman Yayınlandı?

Tanıtım fragmanı yayınlanan dizi oldukça sevildi. Fragmanda bulunan 3 ayrı karakterin bile dizinin ne kadar komik ve alışılmışın dışına çıkıldığını gösteriyor. Ayrıca her bölüme farklı ünlü isimlerin de dâhil olacağı bilinmektedir. Kimlerin dâhil olacağı ise şimdiden merak konusu oldu bile.

Yeni dizi Sizi Dinliyorum 23 Eylül Cuma günü Exxen dijital platformunda yayın hayatına başladı. Yeni projenin yayınlanmasına sayılı günler kalırken dizinin başrol oyuncusu Onur Buldu kendi hesabından çok heyecanlı olduğunu belirtti.Konusu ve oyuncularıyla oldukça merak edilen diziyi hemen izlemek istiyorsanız Exxen’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir