nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Sizi Dinliyorum İzle

Sizi Dinliyorum İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
284 0

Exxen dijital platformunda yayına girecek olan Sizi Dinliyorum dizisinin başrolünde Güldür Güldür Show’dan tanıdığımız Onur Buldu yer alıyor. Exxen’in yeni projesi olan Sizi Dinliyorum projesinin oyuncu kadrosu çok merak ediliyordu.  Exxen’de yayınlanacak olan yeni proje Sizi Dinliyorum’un oyuncuları arasında Onur Buldu ve Ayşenil Şamlıoğlu bulunmaktadır. Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği biliniyor. Sizi Dinliyorum İzle etiketiyle bu yeni ve eğlenceli diziyi hemen izleyebilirsiniz.

Sizi Dinliyorum Konusu

Daha yayınlanmadan çok konuşulan bu yeni projenin konusu çok farklı olacak. Bu yeni projede bulunan ünlü oyuncu Onur Buldu her bölümde bulunan farklı karakterleri tek başına canlandıracak. Buldu’nun hayat vereceği karakterlerin sevgilileri ve yakınları da bulunacak. Her bölüm farklı çiftlerin eğlenceli ilişki terapilerini izleyeceğiz. Onur Buldu’nun eşsiz yorumlamasıyla daha da eğlenceli olan dizinin yayınlanmasına sayılı günler kaldı.

Sizi Dinliyorum Ne Zaman Yayınlanacak?

Tanıtım fragmanı yayınlanan dizi oldukça sevildi. Fragmanda bulunan 3 ayrı karakterin bile dizinin ne kadar komik ve alışılmışın dışına çıkıldığını gösteriyor. Ayrıca her bölüme farklı ünlü isimlerin de dâhil olacağı bilinmektedir. Kimlerin dâhil olacağı ise şimdiden merak konusu oldu bile.

Yeni dizi Sizi Dinliyorum 23 Eylül Cuma günü Exxen dijital platformunda yayınlanacak. Yeni projenin yayınlanmasına sayılı günler kalırken dizinin başrol oyuncusu Onur Buldu kendi hesabından çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Konusu ve oyuncularıyla oldukça merak edilen diziyi hemen izlemek istiyorsanız Exxen’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir