nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Netflix
  4. »
  5. Snabba Cash 2. Sezon İzle

Snabba Cash 2. Sezon İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
1 0

7 Nisan 2021 yılında ilk kez gösterime girmiş Netflix İsveç yapımı bir dizidir. Snabba Cash Kolay Para adındaki dizi dram, aksiyon ve suç temaları içermektedir. Dizi yıllar önce yayınlanmış aynı isimli bir film serisinin 10 yıl sonrasını ele alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Jesper Ganslandt ve Mans Mansson oturmaktadır. Senaristliğini ise Oskar Söderlund üstlenmektedir.

Snabba Cash dizisinin ilk sezonu yoğun bir ilgiyle karşılaşınca Netflix 2. Sezon onayını da vermiş oldu. Merakla beklenen dizi Snabba Cash, Netflix dijital platformunda 22 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Snabba Cash 2. Sezon İzle etiketiyle hemen izleyebilirsiniz.

Snabba Cash’da 2. Sezon Neler Olacak?

Dizinin ikinci sezonunda Stockholm de bulunan yeraltı suç örgütüne daha yakından bakacağız gibi gözüküyor. Dizinin merkezinde yeni bir şirket kurma hayalinde olan ve hayatta kalmaya çalışan Leya isimli bekâr bir anne bulunmaktadır. Leya’nın kariyer ve para hırsı onu çıkılmaz bir bataklığa doğru sürükleyecektir. Ya bu bataklığa saplanacak ya da bu bataklıktan kolayca sıyrılacaktır.

Buna rağmen başarılı olmayı aklına koymuş ve istediğini almaya kararlıdır. Karşısındaki girişimciler ise suç dünyasının en acımasız ve cesur insanlarıdır. Para kazanma savaşında Leya oğlunu nasıl koruyacak? Bu sebeple Leya’nın problemleri çözmesi epey zaman alacaktır.  Oğlu için yeni yaşam tarzı kurmak isteyen bekâr anne amaçlarına ulaşacak mı? İzleyip göreceğiz.

Snabba Cash Oyuncu Kadrosu ve IMDb Puanı

Dizinin oyuncu kadrosunda ise şu isimler yer almaktadır; Evin Ahmad, Alexander Abdallah, Ayaan Ahmed, Ali Alarik ve Dada Fungula Bozela gibi ünlü isimler bulunuyor. Snabba Cash orijinal Netflix içeriği olup IMDb puani ise 7.6 civarındadır.  Snabba Cash dizisinin 2. Sezonunu Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir