nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Disney Plus
  4. »
  5. Star Wars Andor 1. Sezon 6. Bölüm İzle

Star Wars Andor 1. Sezon 6. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
405 0

Devamlı artan Star Wars serisine son olarak katılan Star Wars: Andor, Cassian Andor’un çıkarttığı isyanı ve bir yenilikçinin nasıl yükseldiğini gösteren bir dizidir. Tanıtım fragmanı yayınlandıktan sonra dünya çapında yoğun bir ilgiyle beklenmeye başlamıştı.

Star Wars serilerinin hayranlarını ikiye bölen bu yapım oldukça merak edilmektedir. Birçok hayranından tam not alan bu dizi eski yapımlar ile yeni yapımlar içinde en iyisi diyebiliriz. Disney+ platformunda yayınlanmaya başlayan dizi yayınlandığı andan itibaren gündemden düşmüyor. Sizde bu diziyi Star Wars Andor İzle etiketiyle izleyebilirsiniz.

Star Wars: Andor Dizisinin Konusu Nedir?

Disney+, bu sefer de Andor karakterine odaklanmakta. Bu dizi Cassian Andor adındaki genç bir adamın ve bildiğimiz başka isimlerin de imparatorluğa karşı çıkarttıkları ayaklanmayı konu almaktadır. Andor dizisi, gerçekleştirilecek hedefleri ortaya çıkaran Cassian Andor’un öyküsünü ele alıyor. Tehlikelerle dolu bu zorlu mücadele de Cassian, onu kahramana çevirecek adımlar atacak.

Star Wars Andor 1. Sezon 6. Bölüm Konusu (The Eye)

Aldhani görevi, muhteşem bir yerel festivalin arkasında geri dönüşü olmayan bir noktaya ulaşır.

Star Wars: Andor Fragmanı İzle

Star Wars: Andor Nerede Yayınlanıyor?

Disney Plus dijital platformunda yayın hayatına başlayan dizi Tony Gilroy tarafından oluşturulmuştur. Star Wars’un unutulmaz serisinin son hikâyesi Star Wars: Andor 21 Eylül’den itibaren Disney+ platformunda yayınlanmaya başladı. İlk üç kısmı yayınlanan dizinin ilk sezonu toplam 12 bölümden oluşacağı biliniyor.

Star Wars: Andor serisinin iki sezondan oluşacağı ve dizinin ikinci kısmında yapılan değişiklikler sizleri oldukça etkileyecektir. Yayınlandığı günden itibaren adından sıkça söz ettiren dizi toplam 24 bölüm sürecek.

Star Wars: Andor Oyuncu Kadrosu

Diego Luna’nın başrolde olduğu dizide ona eşlik eden isimler ise; Adria Arjona, Stellan Skarsgard, Genevieve Oreilly, Fiona Shaw ve Kyle Soller gibi başarılı isimler yer almaktadır.

Bu inanılmaz diziyi siz de izlemek istiyorsanız Disney+ platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir