nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Netflix
  4. »
  5. Terim İzle

Terim İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
488 0

Galatasaray’ın en önemli dönemleri, Fiorenta ve Milan’da yaşanan olaylar ve milli takımımızın gururu, Türkiye’nin heyecanla beklediği isim Fatih Terim. Futbol kariyerinden bu zamana kadar uzanan serüveninde yaşadığı iz bırakan anlara şahitlik ederken, taraftarlara da birçok duyguyu yaşatan bir isim.

Netflix Terim’in yaşadığı unutulmaz anları belgeselinde yayınlayacak olması sevenlerini oldukça heyecanlandırdı. Tanıtım fragmanını izleyenler belgeselin ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı. Fatih Terim’in belgeselinin konusu ne olacak ne zaman ve nerede yayınlanacak? Gelin birlikte bu soruların cevaplarına bir göz atalım.

Terim Belgeseli Konusu

Netflix’in yayınlamış olduğu Fatih Terim’in belgeseli, futbol camiasında yaşadığı unutulmaz anlarını ve Terim’in hayat hikâyesini konu alacak. Tanıtım fragmanından da anladığımız kadarıyla Terim’in en özel anıları ve futbol hayatını göz önüne alacak. Eylül’de 69 yaşına girecek olan Terim’in hem aile yaşantısı hem de futbol hayatında yaşadığı zorluklar belgeselde detaylı bir şekilde anlatılacak. Efsaneleşmiş oyuncumuz Fatih Terim’in belgeselini izlemek isteyenler Terim İzle etiketiyle rahatlıkla izleyebilirler.

Terim Belgeseli Ne Zaman Yayınlandı?

Netflix’te yayınlanacak olan belgeselin yayın tarihi çok konuşuluyordu. Yapılan açıklamalar sonucu 15 Eylül’de yayınlanacağını öğrendik. Netflix’te yayınlanan belgesel yayınlandığı ilk günden beri Türkiye gündeminde birinci sırada yer almaktadır. Yalnızca Galatasaray taraftarlarını değil bütün herkesi ekrana kilitleyen belgesel oldukça beğenildi. Bu belgeseli izlemek isteyenler Netflix’e üye olabilirler.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir