nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Netflix
  4. »
  5. Thai Cave Rescue İzle

Thai Cave Rescue İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
269 0

Netflix’in gerçek bir hayat hikâyesinden ilham alarak hazırlamış olduğu bu mini dizi Thai Cave Rescue 6 bölümden oluşmaktadır. Bu mini dizi 22 Eylül 2022 Perşembe günü yayınlanan Tayland ve ABD tarafından yapılan uyarlama dizidir. Netflix orijinal içeriği olan Thai Cave Rescue dizisinin çekimleri Tayland ülkesinde tamamlanmıştır. Dram, gerilim ve macera türünde olan bu yapımın konusu oldukça etkileyici.

Thai Cave Rescue dizisinin yönetmen koltuğunda Baz Poonpiriya, Kevin Tancharoen gibi isimler otururken, dizinin senaristliğini ise Michael Gunn ve Dana Ledoux Miller yapmaktadır. Ünlü oyuncuların yer aldığı bu dizi Netflix dijital içerik platformunda yayınlanmaya başladı!

Thai Cave Rescue Dizisinin Konusu

Dizinin konusu, Tayland ülkesinde yaşayan genç sporcuların bulunduğu futbol takımı ve bu takımın antrenörleri, dünyanın bilinen en tehlikeli mağarasında sıkışıp kalan çocukların hikâyesine dayanıyor.

 Futbolcuların aileleri, çevreleri, Tayland insanları ve bu talihsiz olayı öğrenen farklı ülkelerden gelen insanlar, bu çocukları kurtarmak için canla başla uğraşırlar. Gerçek yaşanmış bir olay örgüsüne sahip olan bu diziyi izlemek istiyorsanız Thai Cave Rescue İzle etiketiyle izleyebilirsiniz.

Thai Cave Rescue Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Thai Cave Rescue dizisi, tüm dünyanın soluksuz izlediği yürekleri sızlatan ve inanılmaz bir ekipten oluşan kurtarma operasyonunun tüm detaylarını anlatan bir dizidir. Bu gerçek hikâyeyi öğrenmek ve nasıl geliştiğini bilmek isteyenler Netflix’e üye olabilirler. 22 Eylül Perşembe günü yayınlanan bu diziyi bugünden itibaren izleyebilirsiniz.

Thai Cave Rescue Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Bu mini dizinin oyuncu kadrosunda ise; Thaneth Warakulnukroh, Papangkorn Lerkchaleampote, Pratya Patong, Songpon Kantwong, Chakkapat Srisat, Thanawut Chetuku, Teeraphat Somkaew, Thanaphong Kanthawong, Thanapat Phungpumkaew gibi ünlü isimler yer almaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir