nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Netflix
  4. »
  5. The Bastard Son & The Devil Himself Netflix İzle

The Bastard Son & The Devil Himself Netflix İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
263 0

28 Ekim 2022 tarihinde Netflix platformunda yayınlanan The Bastard Son & The Devil Himself doğaüstü fantastik bir dizidir. Şu sıralar yoğun ilgiyle karşılanmakta ve oldukça beğenilmektedir. Yazar Sally Green’in Half Bad adlı YA kitap üçlemesinden uyarlanan dizi, tehlikeli bir cadının gayrimeşru oğlu olan başkahraman Nathan Byrn’ı ve bir dizi doğaüstü genci takip ediyor.

Ve büyülü her şeyde olduğu gibi, bu olay örgüsü de karmaşıklaşıyor. Dizinin adından ve açıklamasından da anlaşılacağı üzere, dizinin olay örgüsünün büyük bir kısmı kötü şöhretli cadı Marcus Edge’in gayrimeşru oğlu Nathan’ın etrafında dönüyor ve ikili dizinin finalinde son bir hesaplaşma yaşıyor. The Bastard Son & The Devil Himself Netflix İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz izleyebilirsiniz.

The Bastard Son & The Devil Dizisinin Konusu

Sally Green’in Half Bad adlı kitabından uyarlanan hikâye, savaşan cadıların dünyasında yaşayan Nathan’a odaklanıyor. Babası dünyanın en kötü ve tehlikeli cadısı olarak kabul edilmektedir ve henüz güçlerini bile kazanmamış olan 16 yaşındaki Nathan onu öldürmekle görevlendirilmiştir. The Bastard Son & The Devil Himself İzle, Netflix dizisi, dünyanın en güçlü cadılarından biri olan Marcus’un 16 yaşındaki gayrimeşru oğlu Nathan’ın, herkesin tıpkı babası gibi olmasından korktuğu ve Fairborn cadıları ile Blood cadıları arasındaki bir savaşın arasında kalmasını konu alıyor. Nathan kendine gelmeye ve güçlerini benimsemeye çalışır, ancak birkaç şok edici ölümden sonra arkadaşı Annalise (Nadia Parkes) ve cadı arkadaşı Gabriel ile kaçmak zorunda kalır.

The Bastard Son & The Devil Himself Fragmanı İzle

The Bastard Son & The Devil Himself Oyuncu Kadrosu

  • Jay Lycurgo
  • Emilien Vekemans
  • Nadia Parkes
  • Isobel Jesper Jones

Sizler de bu doğaüstü fantastik diziye benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir