nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Netflix
  4. »
  5. The Good Nurse Netflix İzle

The Good Nurse Netflix İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
136 0

Netflix yapımı gerilim filmi olan “The Good Nurse”, arkadaş olan ve aynı hastanede çalışan sevgi dolu bir hemşire ile bir seri katili konu almaktadır. 26 Ekim 2022 tarihinde izleyicileriyle buluşan bu film izleyenler tarafından oldukça beğenilmiştir. The Good Nurse filminde Eddie Redmayne, 16 yıl boyunca 300 kadar hastasını öldürdüğü iddia edilen bir hemşireyi canlandırıyor. Gerçek olaylara dayanan gerilim türünde olan bu filmi The Good Nurse Netflix İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

The Good Nurse Filminin Konusu Nedir?

Amy (Jessica Chastain), hayatını tehdit eden bir kalp rahatsızlığıyla mücadele eden, son derece akıllı ve iyi kalpli bir hemşire aynı zamanda bekâr bir annedir. Yoğun bakım ünitesindeki yorucu ve zorlu gece vardiyaları sırasında sürekli olarak fiziksel ve duygusal olarak sınırlarını zorlamaktadır. Dikkatli ve empatik bir iş arkadaşı olan Charlie (Eddie Redmayne) onun koğuşunda çalışmaya başlayınca rahatlar.

Hastanede geçirdikleri uzun geceler boyunca ikili arasında yoğun ve sadık bir dostluk gelişir. Amy yıllar sonra ilk kez kendisinin ve küçük kızlarının geleceğine güvenmeye başlar. Ancak bir dizi gizemli hasta ölümü bir soruşturmayı tetikleyince, Amy gerçeği ortaya çıkarmak için hayatını ve çocuklarının güvenliğini riske atmak zorunda kalır. Her şey Charlie’nin baş şüpheli olduğunu göstermesiyle işler iyice çığırından çıkar.

The Good Nurse Filminin Fragmanı İzle

The Good Nurse Filminin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

  • Jessica Chastain
  • Eddie Redmayne
  • Kim Dickens
  • Noah Emmerich
  • Ajay Naidu

Sizler de The Good Nurse filmine benzer gerilim ve dram filmleri izlemek istiyorsanız hemen şimdi Netflix platformuna üye olabilir sınırsız film ve dizi keyfini çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir