nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. The Handmaid’s Tale İzle

The Handmaid’s Tale İzle

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
107 0

Margaret Atwood’un ölümsüz eserinden ilham alınarak çekilmiş bir dizidir. Dizi 2017 yılında yayın hayatına başlamış ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Dram ve bilim-kurgu türünde olan bu dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda Bruce Miller oturmaktadır. The Handmaid’s Tale dizisi toplam 4 sezondan oluşmakta ve BluTV ekranlarında yayınlanmaktadır. Bir dönemin kanayan yarası olan kadın erkek eşitsizliğine ve adaletsizliğine vurgu yapan bu diziyi The Handmaid’s Tale İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz izleyebilirsiniz.

The Handmaid’s Tale Dizisinin Konusu

Offred kocasından ve kızından ayrılmıştır ve genç ve doğurgan bir kadın olarak, hayattaki tek amacı komutanlar için çocuk üretmek olan hizmetçi sınıfında hizmet etmeye mahkûm edilmiştir. The Handmaid’s Tale BluTV İzle, Offred, hizmetçi olarak atandığı Fred Waterford ve karısı Serena çiftinin evinin sınırları dışındaki dünyayla tek etkileşiminin alışveriş yapmak ya da doktora gitmek için pazara çıkmak olduğu katı bir günlük rutinin içine hapsolmuştur. Hikâye, Offred’in bakış açısından birinci şahıs perspektifiyle anlatılıyor ve bize geçmişinin anılarını yeniden inşa etmeye çalışırken mevcut hayatındaki tüm olayları anlatıyor.

Offred sürekli tedirgindir çünkü hamile kalamaması, halka açık bir infazda ölmesi ya da zehirli atıklardan ölebileceği kolonilere sürgün edilmesi anlamına gelebilir. Serena Joy, Offred’in gebe kalamadığını görünce (komutan kısırdır), Offred’den ailenin şoförü Nick ile seks yapmasını ister ve karşılığında ona kızının bir fotoğrafını verir. Offred kabul eder ve şoför için aşka dönüşen bir ilişki başlar, bu da hikâyede ayrıntılı olarak anlatılan bir dizi olayı tetikler.

The Handmaid’s Tale Fragmanı İzle

The Handmaid’s Tale Dizisinin Oyuncu Kadrosu

  • Elisabeth Moss
  • Yvonne Strahovski
  • Madeline Brewer
  • Alexis Bledel
  • Joseph Fiennes

Sizler de The Handmaid’s Tale dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi BluTV platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir