nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Eğitim, Sağlık Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Disney Plus
 4. »
 5. The Kardashians Disney Plus İzle

The Kardashians Disney Plus İzle

khaleesi khaleesi - - 3 dk okuma süresi
128 0

İlk sezonu ilgiyle karşılanan bu Reality Show’un ikinci sezonu ise 10 Kasım 2022 tarihinden itibaren gösterimde olacak. “The Kardashian”ın yeni bölümleri her Perşembe Disney+ platformunda yayınlanacak. Fulwell 73’ün ortağı Ben Winston tarafından yaratılan dizinin yürütücü yapımcılığını Emma Conway ve Elizabeth Jones üstlenmektedir.

Tanıdığınız ve sevdiğiniz aile, hayatlarına tümüyle giriş izni veren yepyeni bir diziyle karşınızda. Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall ve Kylie, basına çıkan haberlerin arkasındaki asıl gerçeği açıklamak için kameraları tekrar açıyorlar. Milyar dolarlık işleri yürütmenin yoğun baskılarından, oyun zamanı ve okula bırakmanın komik eğlencelerine kadar, bu dizi izleyicileri spot ışıkları altındaki aşk ve yaşamın sürükleyici dürüst hikâyesiyle bir araya getiriyor. The Kardashians Disney Plus İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

The Kardashians Dizisinin Konusu Nedir?

Kris, Kourtney, Kim, Khloé, Kendall ve Kylie, basında yer alan haberlerin ardındaki asıl olayları ortaya çıkarmak için bu Show’a tekrar başlıyorlar. Milyar dolarlık şirketlerini nasıl yürüttüklerini, yoğun iş temposunu, özel ilişkilerini ve çocuklarına nasıl zaman ayırdıklarını bu programda daha net bir şekilde göreceğiz. The Kardashians İzle, bunun Keeping Up with the Kardashians’tan ya da onun çeşitli spin-off’larından ne kadar farklı olacağı belli değil ama oldukça göz alıcı bir sezon gibi görünüyor. Kylie’nin hamilelik sonrasında geçirdiği sıkıntılar, Kendall’ın yoğun iş temposu ve Kris’in aniden çıkan herkesten gizlediği sağlık problemleri bu yeni sezonda izleyeceklerimiz arasında yer alıyor.

The Kardashians Dizisinin Fragmanı İzle

The Kardashians Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 • Kendal Jenner
 • Kylie Jenner
 • Kim Kardashian
 • Kourtney Kardashian
 • Kris Jenner
 • Khloe Kardashian

Sizler de The Kardashians dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Disney+ platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir