nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Disney Plus
  4. »
  5. The Old Man İzle

The Old Man İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
592 0

The Old Man, ABD kanalı FX’te yayınlanan ve başrolünde Hollywood yıldızı Jeff Bridges’in oynadığı dramatik bir gerilim dizisidir. Jonathan E. Steinberg ve Warren Littlefield’in senaryosunu kaleme aldığı The Old Man dizisi 28 Eylül 2022 tarihinden itibaren Disney Plusta yayınlanmaya başlamıştır.

The Old Man, Thomas Perry’nin aynı adlı romanından uyarlanan FX yapımı bir ABD drama dizisidir. Jeff Bridges, aslında emekliliğinin tadını çıkarmak isteyen, ancak şimdi kötü insanlar tarafından takip edilen Dan Chase adlı dul bir adam rolünü üstleniyor. The Old Man İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

The Old Man Dizisinin Konusu Nedir?

Dan Chase (Jeff Bridges), İhtiyar Adam dizisine adını veren yaşlı bir adamdır. Hayatının en güzel yıllarını çoktan geride bırakmış ve artık emekli olmuş bir duldur. Vermont’ta, herhangi bir emeklininkine benzeyen, rutin ve can sıkıntısının eşit ölçüde damgasını vurduğu, gözlerden uzak bir yaşam sürmektedir. The Old Man Disney Plus İzle, Dan Chase (Bridges) yıllar önce CIA’e sırtını dönmüş ve saklanmaya başlamıştır.

Ancak kiralık bir katil Chase’i öldürmeye çalışınca, eski ajan geleceğe bakmak için önce geçmişiyle uzlaşması gerektiğini fark eder. Chase saklandığı yeri terk ettiğine göre, FBI Harold Harper’a (John Lithgow) hain hakkında bir arama emri çıkarttırır. Ancak kimsenin bilmediği şey, Dan’in karanlık bir sır sakladığıdır ve bu da nihayetinde uğursuz figürlerin kasabaya gelip onun peşine düşmesine neden olur.

The Old Man Dizisinin Fragmanı İzle

The Old Man Dizisinin Oyuncu Kadrosu

  • Jeff Bridges
  • John Lithgow
  • E.J. Bonilla
  • Bill Heck
  • Alia Shawkat

Sizler de The Old Man dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Disney+ platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir