nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Prime Video
 4. »
 5. The Peripheral 1. Sezon 1. Bölüm İzle

The Peripheral 1. Sezon 1. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
4597 0

The Peripheral’ın ilk bölümü 21 Ekim 2022’de Prime Video‘da dünya çapında gösterime girmiştir. Toplam sekiz bölümden oluşan dizinin 9 Aralık’a kadar her Cuma yeni bir bölümü yayınlanacaktır. Dizi, Amerika’nın güney kasabasında yaşayan ve bir geleceği olmadığını düşünen Flynne Fisher’a odaklanıyor. Ancak daha sonra gelecek onu bulur ve her ne kadar tehlikeli görünse de, insanlığın kaderine dair bu bakış, onu ve sevdiği herkesi büyük bir tehlikeye sokar. Konusuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran diziyi The Peripheral İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

The Peripheral 2022 sonbaharında Prime Video’da yayınlanan gerilim türünde dizidir. Başrolündeki Chloë Grace Moretz, yanlışlıkla 70 yıl sonraki Londra’yı keşfeden bir oyuncuyu canlandırmaktadır. Gerilim türündeki dizi, William Gibson’ın çok satan kitabı The Peripheral’a dayanıyor ve Westworld’ün yapımcıları tarafından hazırlanmaktadır. Dizinin yönetmen koltuğunu ise Vincenzo Natali Greg Plageman Jonathan Nolan ve Lisa Joy paylaşmaktadır.

The Peripheral Dizisinin Konusu

The Peripheral Prime Video İzle, oldukça sıkıcı bir işi olan ve fazladan para kazanmak için geceleri zengin insanlar için video oyunları oynayan Flynne Fisher bu işte oldukça iyidir. Ancak bir gece Flynne kulaklığıyla müzik dinlerken kendisini bir anda İngiltere’de bulur ve kısa süre sonra bunun hayal değil, 70 yıl sonraki Londra olduğunu fark eder. Artık geç de olsa bunu keşfetmiştir ve bu da onun için tehlike demektir. Flynne, dünyalarını birbirine bağlayan kişiyi aramak ve nedenini bulmak zorundadır ancak karanlık güçlerin onu durdurmaya, onu ve ailesini susturmaya niyetli olduğu açıktır.

The Peripheral 1. Sezon 1. Bölüm Konusu

Hayata dair pek seçenek sunmayan küçük bir kasabada sıkışıp kalan Flynne Fischer, gazi ağabeyi ve hasta annesi Ella’ya destek olmak için geleceği olmayan bir işte çalışan parlak bir bilgisayar oyuncusudur. Ağabeyi onu SIM olarak bilinen gelişmiş bir oyunda yardım etmeye ikna eder. Flynne görmemesi gereken bir şey görür ve gerçek hayatta tehlike kapılarını çalar.

The Peripheral Dizisinin Fragmanı İzle

The Peripheral Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 • Chloë Grace Moretz
 • Ned Dennehy
 • Hannah Arterton
 • Jack Reynor
 • Charlotte Riley
 • Katie Leung
 • Gary Carr
 • Jamie Bacon

Sizler de The Peripheral dizisine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Prime Video’ya üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir