nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Oyun
  4. »
  5. Tüm Zamanların En Zor Oyunları

Tüm Zamanların En Zor Oyunları

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
190 0

Elden Ring’in piyasaya sürülmesiyle birlikte ağır video oyunları bir kez daha yükselişe geçti. Piyasaya sürülmesiyle birlikte en yüksek zorluk seviyesine sahip tüm zamanların en zor 5 oyununu listeledik. Gelin birlikte göz atalım.

Flappy Bird

Mobil oyun olan Flappy Bird, video oyun pazarında kalıcı bir demirbaş haline geldi. Son yıllarda, özellikle popüler olan ve neredeyse her cep telefonunda bulunabilen oyunlar her zaman olmuştur. Flappy Bird de bu oyunlardan biriydi. Bölümleri geçmesi zordu ama aynı zamanda da bağımlılık yapıyordu. Düşmanlığın ardından Flappy Bird’ün kurucusu oyunu tüm uygulama mağazalarından kaldırdı.

Returnal

En yüksek zorluk derecesine sahip 5 oyunumuz arasında Returnal’de yer alıyor. PS5’e özel oyun “Her gün köstebek ölür” sözleriyle oldukça iyi özetlenebilir. Her ölümden sonra tekrar uyanıyorsunuz ve zorlu patron rakiplerle yüzleşmek zorunda kalıyorsunuz. İyi eleştirilere rağmen, birçok oyuncu yüksek zorluk seviyesi nedeniyle Returnal’ı bitiremedi.

Ninja Gaiden

İnanılmaz derecede sadık bir hayran kitlesine sahip bir seri olan Ninja Gaiden da en zor oyunlar arasında yer alıyor. Uzun zamandır ana serinin yeni bir bölümü yayınlanmamış olsa da Ninja Gaiden, binlerce düşmanın üzerinize saldırdığı çılgınca oynanışı nedeniyle oyun topluluğu içinde hala kült bir takipçiye sahip.

Elden Ring & Dark Souls

Elden Ring ve Dark Souls’un birleşmesi bir ya da iki sıkı hayranın hoşuna gitmeyecek olsa da, From Software’in popüler oyunlarını birleştirmeye karar verdik. Genel olarak, Dark Souls ilk etapta oyun topluluğunda artan zorluk seviyesini sosyal olarak kabul edilebilir hale getirdi. Bir hile ile Elden Ring’de iki saat içinde büyük avantajlar elde edebilirsiniz.

Contra

Tüm zamanların en zor oyunu olan Contra oyun tarihinin vazgeçilmez serisidir. Contra serisi inanılmaz derecede zor olmasıyla bilinir. Hangi bölüm olursa olsun, Konami Contra’nın sadece zorluğuyla bile oyuncuları konsollara çekeceğini biliyordu. Bugüne kadar Contra serisine yakın bir oyun daha görülmemiştir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir