nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Türkiye’deki Seri Katiller 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Türkiye’deki Seri Katiller 1. Sezon 2. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
90 0

Türkiye’deki Seri Katiller İzle, online dijital içerik platformu Exxen geçen sene inanılmaz bir belgesel yayınlamıştı. Türkiye’deki Seri Katiller adında olan bu belgesel, izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiş ve epey gündemde kalmıştı.

Ülkemizde bulunan 4 seri katilin gerçek öyküsünü konu alan belgeselin 2. sezonunun ne zaman geleceği ise bilinmiyor. Türkiye’deki Seri Katiller Exxen İzle etiketi ile aramaya yaparak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Belgeselin Konusu

Belgeselin adından da anlayabileceğimiz gibi yalnızca ülkemizde bulunan ve gerçek hikayelere odaklanan bir yapımdır. Exxen’de yer alan en ilgi çekici yapımlardan biri olan bu belgeselin yeni sezonunu ise izleyenleri merakla bekliyor. Belgeselin konusuna gelecek olursak; dört ayrı karakterlerden oluşan seri katillerin çocukluğundan başlayıp nasıl bu hale geldiklerini anlatılmaktadır. Cumhuriyetin ilk zamanlarından şuana kadar ülkemizde yer alan seri katilleri izleyenlerin beğenisine sunmuştur.

Son zamanlarda yapmış olduğu ilgi çekici programlarının dışında aynı zamanda Şampiyonlar Ligi’nin bütün yayın haklarını da satın alan Exxen ilginç belgesellerle de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Hazırlamış oldukları belgesellerden en fazla konuşulanı ise Mehmet Aydın tarafından kurulan Çiftlik Bank (Tosuncuk) projesiydi. Yeni sezon için yeni projelerle gelen Ilıcalı bu seneye damgasını vuracak gibi gözüküyor.

Türkiye’deki Seri Katiller 1. Sezon 2. Bölüm Konusu (Mutlak Sessizlik / 2. Kısım)

Orhan Aksoy’un yakalandıktan sonraki süreci, ilk iki cinayeti, motivasyonu, çocukluğundan bugüne hayatı ve iç dünyası, farklı disiplinlerdeki uzmanlar tarafından ele alınıyor.

Türkiye’deki Seri Katiller Fragmanı İzle

Belgesel Hakkında

Online dizi ve film platformu Exxen yaptığı yeni projelerle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Geçen sene yayınlamış olduğu Türkiye’deki Seri Katiller ismindeki bu belgesel, yayınlandığı andan itibaren çok konuşulmaya başlanmıştı. Belgesel Mördak Yapım ve Çınar Yapım’ın ortak bir projesidir. 4 Seri katilden ve işlemiş olduğu cinayetlerden bahseden bu film tadındaki belgeseli mutlaka izlemelisiniz. Türkiye’deki Seri Katiller belgeseli Acun Ilıcalı tarafından kurulan dijital yayın platformu Exxen’de yayınlanmaktadır.

Sizler de Exxen’e ücretli üye olabilir ve sınırsız eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir