nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gezi & Seyahat
  4. »
  5. Uçakla Seyahat Etmenin Daha Keyifli Olduğunun Kanıtları

Uçakla Seyahat Etmenin Daha Keyifli Olduğunun Kanıtları

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
130 0

Bulutların üzerinde yapılan son  derece rahat bir yolculuğa kimsenin hayır diyemeyeceğine eminiz. Uçakla seyahat etmek diğer yolculuk yöntemlerine nazaran daha rahat ve daha kolay bir yolculuk yöntemidir. Yazımızda sizlere uçakla seyahat etmenin kesinlikle diğer seyahat yöntemlerine göre daha keyifli olduğunun kanıtlarını sunacağız.

Farklı uçakların piste iniş kalkışlarını izleyebilirsiniz.

Havalimanına vardığınız zaman kendi uçuşunuzu beklediğiniz sırada pisti karşınıza alırsınız ve uçakların iniş kalkışlarını izleyebilirsiniz. He zaman uçaklara bu kadar yakın olunmuyor. Bunu da hesaba katmak gerekiyor.

Belki de günlerce gideceğiniz yolları saatler içerisinde gidersiniz.

Denizden veya karadan gitmek istediğiniz zaman yolculuğunuz günlerce sürecekken siz hava yolları ile bu yolculuğu birkaç saate indirebiliyorsunuz.

Yol boyunca bulutları seyredebilirsiniz.

Yolculuğunuz sırasında cam kenarında oturarak bulutları seyredip farklı hayaller kurabilirsiniz. Pamuk şekerlerin üzerinde yolculuk ettiğinizi hayal edebilirsiniz.

Yolculuğunuzda yüksek dağlar varsa kendinizi zirvede hissedebilirsiniz.

Yolculuk süreniz boyunca rotanızda Fuji Dağı gibi çok yüksek oluşumlar yer alıyorsa kendinizi zirvede hissetme ihtimaliniz çok yüksektir.

Tanıdığınız yerleri kuş bakışı görebilirsiniz.

Kalkış ve iniş sırasında tanıdığınız yerleri hatta şanslıysanız çok sevdiğiniz bir yeri kuş bakışı olarak görebilirsiniz. Bunun yanı sıra ilk defa gittiğiniz veya bilmediğiniz şehri de kuş bakışı görme imkanı yaşarsınız.

Gece yolculuğu bir farklı olur.

Eğer gece uçuş yapacaksanız daha şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz. Manzaranız çok güzel olacaktır. Bütün şehrin ışıkları adeta sizi karşılamak için veya uğurlamak için hazır bulunacaktır.

Sadece size ait olan ekrandan dizi veya film izleyebilirsiniz.

Cam kenarında değilseniz üzülmenize gerek yoktur. Sadece size ait olan bir ekrandan kaçırdığınız film veya dizileri seyrederek yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Uçak yemekleri çok lezzetlidir.

Eğer uçağa bindiyseniz uçak biletlerinin çok lezzetli olduğunu söylememize bile gerek yoktur. Zaten büyük ihtimal uçağa bindiğiniz zaman otomatik olarak karnınız acıkacaktır.

Birkaç saat içerisinde safariye gidebilirsiniz.

Uçak sizlere uzakta olan yerleri daha yakın hale getirmektedir. Evinizden çıktığınız zaman sadece birkaç saat sonra safariye gidebilirsiniz.

İş seyahatine giderken işlerinizi bilgisayarınızdan rahatlıkla yapabilirsiniz.

Eğer iş seyahatine gidiyorsanız ve halletmeniz gereken işleriniz varsa uçakta bunları çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Hem de internet koptu derdi olmaz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir