nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ücretsiz Adwords Kuponu ile İlk Sıraya Yükselin

Ücretsiz Adwords Kuponu ile İlk Sıraya Yükselin

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 2 dk okuma süresi
153 0

Web sitelerinin sürekli olarak arama motoru optimizasyon çalışması yaptığı görülmektedir. Büyük web sitelerinin yanında küçük çaplı bloglar dahil, site içi ve dışı optimizasyon çalışması yapmaktadır. Özellikle başka siteler aracılığı ile ya da Google aramalarındaki reklamlar ile sitelerine belirli alanlarda kişi çekmektedirler. Ücretsiz Adwords Kuponu ile İlk Sıraya Yükselin yazımız sizlerle.

Google’ın seo çalışması yapanlara ücretsiz olarak sunmuş olduğu dolaylı olmayan bir hediye vardır. Google Adwords ile ücretsiz olarak 100 TL’lik bir kupona sahip olabilirsiniz. Bu kupon sayesinde sitenizin reklamını Google aramalarında belirli bir kelimede çıkartabilirsiniz.

Farklı Gmail Birçok Kupon

Birçok seo işiyle uğraşan kişilerin kullanmış olduğu bu yöntem ile farklı gmail hesapları ile birçok kupon alabilirsiniz. Google’ın ilk sıralarında bu kupon sayesinde dolaylı olarak veya sitenize kattığı seo etkisiyle çıkabilirsiniz. Reklamlarınızın bütçesini yüksek tutarak ilgili kelimede ilk sırada yer alabilirken, bütçenizi uygun kullanarak uzun vaade de reklam yayınlayarak sitenizin daha fazla tanınır hale gelmesini sağlayabilir ve kalıcı ziyaretçiler elde edebilirsiniz. Özellikle küçük site sahiplerinin ve alanında rekabet az olan sitelerin daha fazla yararlanacağı bu ücretsiz Adwords reklam ağı ile Google sıralamalarında yükselebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir