nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. SEO
  4. »
  5. Ücretsiz Google News Kaydı

Ücretsiz Google News Kaydı

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
99 0

Ücretsiz Google News Kaydı başarısı alabilmek bizim insanlarımızın elindeyken dünya kadar harcama yaparak başarısızlıkla dönen insanları görmek bizi gerçekten üzüyor. Aslına burda yapılan çok fazla bir çalışmada yoktur. Bizim insanlarımız okumak yerine direk başvuru göndermeyi tercih ediyor. Önem arz eden kriterleri okuyup bilgi sahibi olsa yapması gerekenleri zaten yapacaktır. Google News kaydında önem arz eden kriterleri tek, tek yazacağım yapamayan arkadaşlar için ücretsiz yardımcı olacağız.

Sıkça Sorulan Sorular

1) Sitem WordPress Problem Olur Mu?

Hayır, herhangi bir problem olmaz. WordPress cms alt yapısında en iyi alt yapıya sahip sistemdir. Daha ne istiyorsunuz..

2) İçerikler Nasıl Olmalıdır? Kafama Göre İçerik Girsem Sıkıntı Olur Mu?

Öncelikle nasıl yayın yapacağınıza karar vermelisiniz. Ulusal veya yerel olarak içerik stratejisi oluşturacaksınız. Bize sorarsanız yerel haber sektörü diğerine göre daha zahmetsiz bir iş. Kararınıza göre tamamen özgün içerikler üretmelisiniz. Kafanıza göre içerik girmeyecek hangi İL’e ait haber yayınlayacaksanız bununla ilgili günlük 10 haber yayınlamanız yeterlidir.

3) İçeriklerde Bot Kullanırsam Sorun Olur Mu?

Bot kullanan, ayağına botu bağlar. Nasıl yani? Bot kullanırsan amele gibi olduğun yerde sayarsın.. Bot kullanıp newse kayıt olmaları imkansız bunu söyleyen arkadaşa çok itibar etme.

4) Kaç İçerikle Newse Kayıt Olabilirim?

Bu çok sorulan sorular arasında yer alıyor. Minimum 70-80 içerikle kayıt alabilirsiniz.

5) WordPress Alt Yapısı İçin Hangi Temayı Kullanmalıyım?

Bizim Türklerde iş yok. ThemeForest’e giriyor aklınıza yatan bir temayı satın alıyorsunuz. ThemeForest sizin her türlü işinizi görür. Henüz çok iyi olan bir Türk haber teması göremediğimden ThemeForest’i öneriyorum. Elin adamını savunmam normal.

6) Kaç Gün Sonra Başvuru Yapmalıyım?

Aceleci olmamanızı şiddetle öneririm. İçerik girdiğiniz günden tam 1 ay sonra başvuru yapmanız sizin riskinizi azaltır. Buna önem verin, derim.

7) Künye Gibi Alanların Gerçek Olup, Olmaması Önemlimi?

Evet önemli. Birisi çıkıyor fake resim koyuyor. Fake resimle tamamen illegal iş yaptığınızı ap açık belli ediyorsunuz. 4-5 tane arkadaşınız vardır illa ki indexlenmesini önleyip resimlerini koyabilirsiniz.

8) Kaç Adet Editör Olmalıdır?

Sözde içerik için kaç adet olduğu önemli değil. Ancak künye içerisinde başvurunun daha ılımanlı geçmesi için min 5 editör belirlenmelidir.

9) Haber Ajanslarından Abone Almak Şart mı?

Bunun herhangi bir artısı veya eksisi yok. Böyle bir zorunluluk yok.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir