nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Exxen
  4. »
  5. Vahşi Şeyler İzle

Vahşi Şeyler İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
115 0

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı tarafından hayata geçirilen Exxen’de yayınlan hayatına girecek olan yeni projeler belli oldu. Vahşi Şeyler dizisi ise, Exxen dijital içerik platformunda geçen sene gösterime girmiş ve beklenen ilgiyi görmüştür. I-Content ve Depo Film’in ortak yapımları olan bu dizinin konusu ve oyuncuları oldukça merak ediliyor.

Exxen’de bulunan Vahşi Şeyler dizisi, etkileyici konusu ve ünlü oyuncularıyla uzun bir süre gündemdeki yerini korumuştu. Komedi ve aksiyon temalı bu dizi, Erkan Tunç tarafından yönetilmiştir. Diziyi geçtiğimiz yıllarda vefat eden başarılı senarist Alper Alpözgen tarafından kaleme alınmıştır. Dizinin ilk sezonu toplam 8 bölümden oluşmaktadır. Vahşi Şeyler İzle etiketine tıklayarak sizler de komedi türündeki bu diziyi izleyebilirsiniz.

Vahşi Şeyler Dizisinin Konusu Nedir?

Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına giren Vahşi Şeyler dizisi Exxen’in en iddialı yapımıdır. Başarılı oyuncularının dışında, ilginç konusu ve kurgusuyla izleyicilerini oldukça etkilemiştir. Dizinin konusuna gelecek olursak; evlilik, sevgi, aşk, ihanet ve daha birçok önemli duyguları komik ve eğlenceli bir tarzda ele alıyor. Evliliğin bir suç ortaklığı olduğunu ve beraberinde getirdiği sorunları gerçekçi bir dille yansıtıyor. Aksiyon ve komedi türünde olan bu dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı ise merak konusu.

Vahşi Şeyler Oyuncu Kadrosu

Ocak 2021 tarihinde yayınlanan dizinin yeni sezonunu iple çeken izleyicileri hangi tarihte yayınlanacağını merak ediyorlar, henüz net bir açıklama gelmese de en yakın zamanda yayınlanacağını tahmin ediyoruz. Exxen’de büyük ses getirmiş dizilerden biri olan Vahşi Şeyler’in oyuncuları ise oldukça dikkat çekicidir. İşte dizinin o çok merak edilen oyuncu kadrosu:

Nurgül Yeşilçay

Hazal Türesan

Aytaç Uşun

Selim Bayraktar

Sizler de komedi ve aksiyon türünde olan Vahşi Şeyler dizisini izlemek ve keyifli anlar yaşamak istiyorsanız hemen Exxen’e üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir