nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Disney Plus
  4. »
  5. Werewolf By Night İzle

Werewolf By Night İzle

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
199 0

Aynı adlı Marvel çizgi roman karakterine dayanan Werewolf by Night, Disney+ platformunda yayınlanan tüyler ürpertici bir canavar korku hikâyesidir. Universal korku efsanelerine bir saygı duruşu niteliğindeki filmin yönetmenliğini, iki kısa filmin ardından ilk kez yönetmen koltuğuna oturan efsanevi besteci Michael Giacchino üstleniyor.

Filmin tamamı siyah beyaz çekilirken, özel efektler genellikle retro tarzı duman ve aynalar kullanılarak kasıtlı olarak tuhaflaştırılmıştır. 7 Ekim 2022 tarihinde ilk kez gösterime giren bu korku filmini Werewolf By Night İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi ücretsiz izleyebilirsiniz.

Werewolf By Night Filminin Konusu Nedir?

Werewolf by Night’ın hikâyesinin ana kurgusu, isimsiz bir canavar avcısı grubunun lideri ve güçlü Kan Taşı’nın gerçek sahibi olan Ulysses Bloodstone’un ölümüdür. Onun ölümü, Verussa’nın (Harriet Sandom Harris) Kan Taşı’nı miras almak amacıyla bir grup canavar avcısını bir araya getirmesini sağlar. Karanlık ve kasvetli bir gecede, canavar avcılarından oluşan gizli bir grup, liderlerinin ölümünün ardından gölgelerden çıkıp ürkütücü Bloodstone Tapınağı’nda toplanır.

Liderlerinin hayatına dair tuhaf ve ürkütücü bir anma töreninde, katılımcılar güçlü bir kalıntı için gizemli ve ölümcül bir rekabetin içine itilirler ve bu av onları nihayetinde tehlikeli bir canavarla yüz yüze getirecektir. 1930’lu ve 1940’lı yılların korku filmlerinden esinlenen bu tüyler ürpertici özel film, Marvel Sinematik Evreni’nin yeni bir köşesini keşfederken yol boyunca bolca gerilim ve korku ile dehşet ve ürkütücü bir his uyandırmayı amaçlıyor.

Werewolf By Night Filminin Fragmanı İzle

Werewolf By Night Filminin Oyuncu Kadrosu

  • Gael García Bernal
  • Laura Donnelly
  • Harriet Sansom Harris
  • Kirk Thatcher
  • Daniel J. Watts

Sizler de Werewolf By Night filmine benzer yapımlar izlemek istiyorsanız hemen şimdi Disney+ platformuna üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir