nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Sinema ve Dizi
  4. »
  5. Winx Efsanesi: Kader 2. Sezonu Yayınlandı!

Winx Efsanesi: Kader 2. Sezonu Yayınlandı!

Meltem Demiröz Meltem Demiröz - - 3 dk okuma süresi
143 0

Uzun bir süredir merakla beklenen Winx dizisi bugünden itibaren Netflix’te yayınlanmaya başladı. Peri kanatlarınızı takın çünkü Alfea Koleji’ne geri dönme zamanı! Uzun bir bekleyişin ardından, Winx Efsanesi: Kader 2. sezon nihayet yayınlandı. Başka bir dünyayı hedef alan ciddi ve yeni bir tehdit bizleri bekliyor.

Abigail Cowen, sevilen çocuk çizgi filmi Winx Club’ın gençlere yönelik yeniden uyarlamasının başrolüyle ekranlara geri dönüyor. Geçen sezon korkunç Burned Ones ile karşılaşmasının ardından güçleri inanılmaz yeni seviyelere ulaşan ateş perisi Bloom’u canlandırıyor. Perilerin içinde en güçlüsü olan Bloom yeni güçlerinin farkına varıyor.

Ancak, Bloom’un akıl hocası Müdire Dowling’in (Eve Best) uzun süredir rakibi olan Rosalind tarafından öldürülmesi ve suçlarını örtbas ederek Alfea Koleji’ni ele geçirmesiyle işler kısa sürede karanlık bir hal almaktadır.  Bu yüzden Alfea Koleji’nin geleceği pamuk ipliğine bağlı.

Winx Efsanesi: Kader 2. Sezon Ne Zaman Yayınlandı?

Winx Efsanesi: Kader 2. sezon 16 Eylül 2022 Cuma günü yani bugünden itibaren Netflix’te yayınlanmaya başladı. Fantastik bir dizi olan Winx, bir kez daha İrlanda’nın County Wicklow bölgesinde çekildi. Dizinin 3. Sezonunun çıkacağı ise onaylanmadı. Bu nedenle Winx dizisinin izleyiciler tarafından karşılaşacağı tepkiler 3. Sezonun olup olmayacağını belirleyecektir.

Birinci sezondaki altı bölüm bu inanılmaz zengin dünyanın içinde yaşayan güçlü perilerden sadece yüzeysel olarak bahsedilmişti. 2. Sezonda ise Bloom’un hikâyesi gelişmeye devam ederken, Aisha, Stella, Terra ve Musa hakkında daha da fazlasını öğrenmek istiyorsanız yeni sezonu mutlaka izlemelisiniz. Bir sonraki dönem Alfea’da hangi oyuncuların katılacağı ise henüz bilinmemektedir. Yönetmen sürpriz karakterlerin ortaya çıkacağını verdiği röportajda açıklamıştır. Netflix dijital platformundan Winx Efsanesi: Kader dizisini hemen izleyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir