nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. BluTV
  4. »
  5. Yalnızım Mesut Bey 1. Sezon 7. Bölüm İzle

Yalnızım Mesut Bey 1. Sezon 7. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
107 0

Uzun zamandır yalnız olan bireylerin, aldatılma hikayelerinden platonik aşklarına kadar kadın erkek ilişkilerini eğlenceli bir üslupla konuştukları bir talk Show programıdır. Kahkahalarınızı tutamayacağınız bu programı Mesut Süre sunmaktadır. Ülkemizin yerli dijital içerik platformu olan BluTV, Yalnızım Mesut Bey 2. Sezonuyla izleyenlerini kırıp geçirdi.

Birinci sezonuyla büyük bir yankı uyandıran bu eğlence dolu programın amacı yalnız olmak isteyen ve istemeyen zıt kişileri toplayan keyifli program Yalnızım Mesut Bey’in 3. Sezonu merakla beklenmeye başlandı. Yalnızlık teması üzerine durdukları Yalnızım Mesut Bey programı BluTV içerik platformunda yayınlanmaktadır. Yalnızım Mesut Bey BluTV İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Programın Konusu Nedir?

Yalnızım Mesut Bey İzle, kendisinin hazırlayıp moderatörlük yaptığı bu mizah içerikli program bekârlığın sultanlık olup olmadığını sizlere eğlenceli bir dille aktarıyor. Programa katılan konukların yaşantıları ve ilişkileri hakkında konuşulmaktadır. Her bölüme ünlü olmayan 3 yalnız kişiyi alarak hem kendi üzerinden hem de onların üzerinden anlatımıyla salonda bulunan tüm izleyicileri güldürüyor. Konuklar terk edilme hikâyelerini, aldatılma anlarını ve karşılık bulamadıkları aşklarını komik bir üslupla izleyenlerle paylaşmaktadır.

Yalnızım Mesut Bey 1. Sezon 7. Bölüm Konusu

Duyabileceğimiz her türlü yalnızlık hikayesini duyduk, göreceğimizi gördük derken; sevgilisi olmadığı için kendi evinden kovulup yatacak yer arayanlara rastladık. Yalnızım Mesut Bey “7 Bölüm oldu, alıştık yahu” demeye fırsat vermiyor, beklenmedik yerlerden vurmaya devam ediyor!

Yalnızım Mesut Bey Fragmanı İzle

Program Hakkında

Kendi tarzıyla izleyenlerini gülmekten kırıp geçiren Mesut Süre programını bir tiyatro alanında çekmektedir. İster izleyici olarak isterseniz de konuk olarak katılabileceğiniz Yalnızım Mesut Bey herkesin aşina olduğu öykülere yer veriyor. Programın en güzel yanı ise, konuklardan oluşan üç yalnızın birbirlerine ilişkileri üzerine öğüt vermeleridir. Mesut Bey’in özel isteği üzerine öğütlerde bulunan konukların bu bölümü oldukça beğenildi. Temascha Yapım imzalı olan bu programın yapımcılığını ise Süreyya Bursa yapmaktadır.

Sizler de bu eğlenceye ortak olmak istiyorsanız hemen BluTV’ye üye olabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir