nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

 1. Anasayfa
 2. »
 3. BluTV
 4. »
 5. Yarım Kalan Aşklar 1. Sezon 8. Bölüm İzle

Yarım Kalan Aşklar 1. Sezon 8. Bölüm İzle

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
171 0

BluTV dijital içerik platformunda 10 Eylül 2020 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır. İzleyenleri tarafından övgüyle bahsedilen dizinin konusu kadar oyuncuları da adından söz ettirmiştir.  Yerli yapım olan Yarım Kalan Aşklar dizisi Aksiyon ve Fantastik türündedir. Yarım Kalan Aşklar İzle etiketine tıklayarak hemen şimdi izleyebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Sevilen dizinin yapımını TIMS&B Productions üstlenirken, yapımcılığını da Burak Sağyaşar ve Timur Savcı yapmaktadır. Sadece BluTV ekranlarından yayınlanan dizinin yönetmenliğini ise birbirinden ünlü projelere imza atan Umur Turagay yapmaktadır. Senaryosunu ise Ethem Özışık kaleme almıştır. Dizi 1 sezon sürmekte ve toplam 5 bölümü yayınlanmaktadır. Yarım Kalan Aşklar BluTV İzle dizisini izlemediyseniz mutlaka izlemenizi öneririz.

Yarım Kalan Aşklar Dizisinin Konusu Nedir?

Sevilen dizinin konusuna gelecek olursak; Amaçları doğrultusunda hareket eden Ozan genç bir gazetecidir. Ozan’ın evlenmek üzere olduğu kız arkadaşı da gazetecilik mesleğini yürütmektedir. Ozan sıra dışı ve tuhaf bir olayı araştırmak için gecesini gündüzüne katar ve kız arkadaşıyla giden mutlu birliktelikleri sarsılmaya başlar.

Olayları incelemeye devam eden Ozan hayatını kaybeder ve kendisini başka bir bedende bulur. Daha sora polis bedeninde gözlerini açan Ozan ilk önce kız arkadaşına olayları anlatmak ister. Daha sonra onu kimin öldürdüğünü bulmaya çalışır. Yarım Kalan Aşklar dizisi iki insanın başına gelen tuhaf hikayeleri ele almaktadır.

Yarım Kalan Aşklar 1. Sezon 8. Bölüm Konusu (Sezon Finali)

Ebru ve Mehmet’in düğünü kimsenin beklemediği bir şekilde sona erer. Kör adamın Elif’i kandırdığının ortaya çıkmasıyla Kadir ve Elif, yarım kalan her şeyi tamamlamak için yola düşerler.

Yarım Kalan Aşklar Dizisinin Fragmanı İzle

Yarım Kalan Aşklar Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Dizi yayınlandığı andan itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaşmış ve oyuncuları çok konuşulmuştu. Yarım Kalan Aşklar dizisinin birbirinden ünlü ve yetenekli oyuncu kadrosu listesi aşağıdadır.

 • Burak Deniz
 • Dilan Çiçek Deniz
 • Ezel Akay
 • Cem Davran
 • Cihat Süvarioğlu
 • Gizem Ünsal
 • Esra Ruşan
 • Nazlı Bulum

Yarım Kalan Aşklar dizisini izlemek için BluTV platformuna ücretli olmanız gerekmektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir