nowyoutech.com | Teknoloji, Gezi, Sağlık, Sinema, Dizi ve Film Blog Sitesi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Youtube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Youtube MP3 Dönüştürme Nasıl Yapılır?

Now You Tech Now You Tech - - 3 dk okuma süresi
158 0

Youtube, kısaca açıklanmak istenirse video paylaşım sitesidir. Youtube, ilk olarak 3 Amerikalı arkadaşın eğlence için açılmış daha sonra ise çok tutulan bir site haline gelmiştir. Youtube video ile ilgili olunca video denilince birçok insanın aklına müzik gelebilir. Müzik dinlerken internetinin gitmemesini isteyen bir kişi Youtube’da ki müzikleri bilgisayarına indirmek isteyecektir. Fakat Youtube resmi sitesinde mp3 dönüştürücüsü yoktur. Bundan dolayı da kişiler başka sitelerden bu işlemi yapmak zorundadır. Bu işlemler için öncelikle bir mp3 dönüştürücüsü sitesi bulmalıdır. İnternete Youtube mp3 dönüştürücüsü yazıldığında birçok site karşınıza çıkar. Fakat bunların hepsi güvenli değildir.

Hangi Youtube Mp3 Dönüştürücüsü Sitelerine Güvenebilirim?

Eğer güvenilirden kastınız reklamsız, kâr amacı gütmeyen bir site ise ne yazık ki öyle bir site yoktur. İnternet ortamında mp3 sitelerinden bazıları güvenli değildir. Bazen tıklamanızı istedikleri yere tıkladığınızda sizin tüm bilgilerinize sahip olabilirler. Bundan dolayı her site güvenilir değildir. Bazı güvenilir Youtube mp3 siteleri: www.youtube-mp3.org/tr, www.flvto.biz/tr/, https://www.youtubeinmp3.com/tr/,  https://www.onlinevideoconverter.com/tr/mp3-converter şeklinde sıralanabilir. Geriye bu sitelerden bir tanesini seçmek kaldı.

Seçtiğim Siteden Nasıl İndirme İşlemini Yapabilirim?

Bunun yolu her site için farklıdır. Her site farklı yöntemler ile dönüştürme yapabilir. Fakat genel olarak işlevleri aynıdır. Öncelikle Youtube’da istediğiniz bir müziği seçin. Bu her zaman müzik de olamayabilir. Youtube mp3 dönüştürücüleri film, yorum ve benzeri videoları da dönüştürebilir. Bir müziği seçmek demek o müziğe basmak anlamına gelir. Bundan sonra o müziğin url adresini kopyalamanız gerekiyor. Yani tarif etmek gerekirse hemen en üste yer alan “https//” yazan yazıdır. Bu yazının tamamını almanız gerekir yoksa çalışmaz.

Örnek vermek gerekirse https://www.youtube.com/watch?v=wuu8Qy75YqM gibidir. Aldığınız url adresini verilen boşluğa yapıştırmanız gerekiyor. Ondan sonra dönüştür yazısına tıklamanız yeterli. Artık video bilgisayarınıza inmeye başlamış olacaktır. Fakat bazı videolar verilen ilk sitede çalışmayabilir. Ama bu site en güvenli ve en hızlı mp3 dönüştürme sitesidir. Eğer ki çalışmadıysa ikinci sitede çalışır. Bir ihtimal ikinci sitede de çalışmazsa üçüncü ve dördüncü sitelerde garanti olarak çalışacaktır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir